erkek protez saçthemeforest temaları

İslam Gıda Güvenliği Teşkilatı 3. Genel Kuruluna Tarım ve Orman Bakanlığı ev sahipliği yapacak

İslam İşbirliği Teşkilatı'nın uzmanlaşmış bir kuruluşu olan İslam Gıda Güvenliği Teşkilatı'nın (İGGT) 3. Genel Kurul Toplantısı, 2-3 Aralık tarihlerinde Tarım ve Orman...

İslam Gıda Güvenliği Teşkilatı 3. Genel Kuruluna Tarım ve Orman Bakanlığı ev sahipliği yapacak
02 Aralık 2020 - 10:20

İslam İşbirliği Teşkilatı'nın uzmanlaşmış bir kuruluşu olan İslam Gıda Güvenliği Teşkilatı'nın (İGGT) 3. Genel Kurul Toplantısı, 2-3 Aralık tarihlerinde Tarım ve Orman Bakanlığının ev sahipliğinde video konferans yöntemi ile düzenlenecek.
"İİT Bölgesinde Gıda Güvenliği Dayanıklılığının Geliştirilmesi" temasıyla düzenlenen toplantıda, üye ve davetli ülkelerden 15 bakan, 9 bakan yardımcısı ve çok sayıda üst düzey temsilci ile uluslararası kuruluşların temsilcileri bir araya gelecek. 2 gün sürecek olan toplantının birinci günü Kıdemli Memurlar Toplantısı, ikinci günü ise Bakanlar Oturumu gerçekleştirilecek.
Bu zamana kadar 34 İİT üye ülkesi tarafından kuruluş anlaşması imzalanan İGGT'nin çalışma alanları arasında tarım, kırsal kalkınma, gıda güvenliği, bilgi ve teknoloji paylaşımı, çölleşme, ormanların yok olması, erozyon, suyun verimli kullanımı, sınır ötesi hastalıklar gibi konular yer alıyor.
(İHA)

Bu haber 76 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort