erkek protez saçthemeforest temaları

İŞKUR Okul Öncesi Öğretmenliği İlanları Erişime Açıldı

Okul öncesi öğretmeni alımı için İŞKUR tarafından birçok ilan erişime açıldı. Peki, İŞKUR okul öncesi öğretmenlik başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR Okul Öncesi Öğretmenliği İlanları Erişime Açıldı
19 Haziran 2019 - 14:00

Okul öncesi öğretmen alımı için İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlar bugünlerde birçok kişi tarafından merak ediliyor. Başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana olmak üzere birçok ilde özel okullar okul öncesi öğretmeni alımı için İŞKUR üzerinden ilan vermektedir. Özel okullarda görev yapacak okul öncesi öğretmeni alımı için öğretmenler haber kapsamında ayrıntıları paylaştık.

İŞKUR tarafından erişime açılan okul öncesi öğretmenliği ilanları için başvuruda bulunabilmek için haberimizin sonunda verdiğimiz link üzerinden sisteme giriş yapmak gerekmektedir. Sistem girişi için e-Devlet üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Okul öncesi eğitimde, milli eğitimin genel amaçları ve temel ilkelerine uygun olarak çocukların beden, zihin ile duygu gelişimini ve iyi alışkanlıkları kazanması amaçlanmaktadır. Ayrıca çocukları ilkokul hazırlamak, şartları elverişsiz çevrelerde ve ailelerdeki çocuklar için ortak yetiştirme ortamı oluşturmak, çocukların Türkçeyi doğru ve güzel konuşmalarını sağlamak okul öncesi eğitimde hedeflenmektedir.

Okul öncesi öğretmeni ilanları için tıklayınız...

Bu haber 1680 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort