İŞKUR'dan Yardımcı Öğretmen ve Okul Öncesi Öğretmeni Alımı

İŞKUR aracılı ile kreş, anaokulu ve çeşitli eğitim kurumlarına en az lise ve önlisans mezunu yardımcı öğretmen ve lisans mezunu okul öncesi öğretmeni alımı yapılacak.

İŞKUR'dan Yardımcı Öğretmen ve Okul Öncesi Öğretmeni Alımı
20 Ekim 2019 - 11:42 - Güncelleme: 22 Ekim 2019 - 13:47

Türkiye İş Kurumu bugün 36 tane okul öncesi öğretmeni ve yardımcı öğretmen alımı ilanı yayınladı. Çeşitli kreş, anaokulu ve eğitim kurumlarına toplamda 59 kişi olmak üzere okul öncesi öğretmeni ve yardımcı öğretmen alınacak.

Ön başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır ve her ilanın son başvuru tarihi farklıdır.

İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Konya, Sakarya, Denizli, Zonguldak, Erzurum, Balıkesir, Edirne, Aydın, Adıyaman ve Mersin olmak üzere toplam 17 ilimizde alım yapılacaktır. Alım ilanları günlük olarak güncellenmektedir. Bu sebeple okul öncesi öğretmeni alımı yapacak iller değişiklik göstermektedir.

Başlıca İlanlar Şunlardır:

·         Yonca Montessori Anaokulunda çalıştırılmak üzere Okul Öncesi Öğretmenliği ya da Çocuk Gelişimi mezunu adaylar aranmaktadır.

·         Yeni Gülen Yüzler Özel Eğitim Hizmetleri firmasında görevlendirilmek üzere en az lisans mezunu bay-bayan özel eğitim sertifikasına sahip okul öncesi öğretmeni alınacaktır. Başvuru yapacak adayların öncelikle kurumumuzla iletişime geçmesi gerekmektedir. Tel No: 05332315477

·         Rengarenk Anaokulunda çalıştırılmak üzere Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır. Başvuru için 05303333836 Bilge Hanım

·         Özel Yavız Sultan Selim Anaokulunda en az 1 yıl deneyimi olan, en az önlisans mezunu çocuk gelişimi ya da okul öncesi öğretmenleri alınacaktır. 2 kişi alınacaktır. Çalışma saatleri: 08:00-17:00

·         Şirinler Çocuk Evinde okul öncesi öğretmeni olarak çalıştırılacak elemanlar alınacaktır. Lise çocuk gelişimi okuyanlar ya da önlisans çocuk gelişimi okuyanlar başvuruda bulunabilir. (Açık öğretim mezunlar tercih edilmemektedir.)

 

 

Bu haber 1696 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort