İntihar eden öğretmen çiftin oğulları konuştu

Çeşme'de otel personeline not bırakıp el ele ölüme yürüyen Ülker-Altan Çetin'le ilgili yürek yakan ayrıntılar ortaya çıktı İzmir’de, hayatlarına son veren yaşlı çiftin tek çocukları Levent Noyan Çetin anne ve babasının daha önce intihar edeceklerini söylediklerini ifade ederek, “Biz gidersek birlikte gideriz' diye laflar ediyorlardı. Birbirlerini çok seven insanlardı. İntihar edeceklerini bilmiyordum ama biz ölürsek beraber ölürüz sözünü defalarca duymuştum .Anne ve babamı aynı anda kaybetmenin acısını yaşıyorum. Açıklamasını yaptı işte haberin detayı

11 Şubat 2017 - 13:24 - Güncelleme: 11 Şubat 2017 - 14:01

İzmir Çeşme'ye giden Altan Çetin (70) ile Ülker Çetin (68) çifti, burada bir otele yerleşmiş ardından da iki not bırakıp kayıplara karışmıştı. Uzun süre haber alınamayan çiftin cesetleri ise plajda bulundu. Yaşanan bu gelişmelerin ardından yaşlı çiftin intiharının nedenlerini herkes merak etti. 

Yaşlı çiftin yurt dışında yaşayan tek çocukları Levent Noyan Çetin (47), anne ve babasının intiharından dolayı üzgün olduğunu belirtti. Anne ve babasının intihar edeceğini söylediğini ifade eden Levent Noyan Çetin, babasının akciğer kanseri olduğunu, ailesinin maddi durumunun da yerinde olduğunu anlattı.

Levent Noyan Çetin, “İntihar edeceklerini söylediler diyebilirim. Biz şu zaman intihar edeceğiz diye bir konuşma elbette yoktu. Biz gidersek birlikte gideriz diye laflar ediyorlardı. Annem ve babamla aşağı yukarı haftada üç kez görüşürdük düzenli olarak. En son iki hafta önce görüşmüştük. Yazın politik bir durumdan dolayı bana kızdılar hatta. Problemleri benim bildiğim kadarıyla babamın kanser olduğunu herkesten gizlediler. Ben kanseri babamın kız kardeşinden öğrendim” diye konuştu.

Levent Noyan Çetin şöyle devam etti:

“Ben bunu kabul etmekte oldukça zorlandım; çünkü burada onları çok seven bir oğulları ve torunları vardı. Babamın kanser olduğunu çok geç öğrendim. Akciğer kanseriydi ve bu çok acı verici bir şey. Ayrılığı ikisi birlikte olsun istemişler; çünkü birbirlerini çok seven insanlardı.”

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

60 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 
SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBU İÇİN TIKLAYINI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaralı köpeğin röntgen filmindeki görüntü şoke etti
Yaralı köpeğin röntgen filmindeki görüntü şoke etti
THY, İtalya seferlerini iptal etti
THY, İtalya seferlerini iptal etti