İmam Hatip Lisesi müdürüne büyük tepki

İstanbul Esatpaşa'da bulunan bir imam hatip lisesinin müdürü attığı toplu mesajla birlikte büyük tepki gördü. İşte müdürün attığı mesaj..

09 Ekim 2017 - 20:46

İstanbul, Ataşehir Esatpaşa Kız İmam Hatip Lisesi müdürü Selami Yalçın attığı toplu mesajda : "MTV'ye yapılan zamma getirilen eleştiriler zinanın suç sayılmamasına, dibe vuran ahlak erozyonuna, ihmal edilip PKK, FETÖ, ÜLKÜCÜ,ATEİST, DEİST örgüt, ideoloji ve akımlara terk edilen gençliğe göz yumulmasına, yöneltilmediğinde partiye en büyük kötülük yapılmış demektir." dedi.KAMUDAN HABER

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ülkücü
    2 ay önce
    Bu zavallı öncelikle ÜLKÜCÜ ne demek onu öğrenmeli, ÜLKÜCÜ: Bir ülküye çıkar gütmeden bağlı olan kişidir (TDK). Çıkar için menfaat için rüzgarda savrulanlar bunu bilemezler. Haddini aşarak şerefli bir mazisi olan bu vatanın uğruna şehitler vermiş bu kutlu davaya dil uzatan bu zat için yetkililer gereğini yapmalıdır. ÜLKÜ sahibi bir neslin yetiştirilmesi gereken eğitim kurumlarında bunun gibi vatan hainlerinin yeri yoktur derhal gereği yapılmalıdır. Tek MİLLET, Tek BAYRAK, Tek VATAN, Tek DEVLET, Ahmet Yesevi'nin ocağından feyiz alan, Dosta güven veren düşmanlara korku salan. Hakkın iman nuru ile gönülleri dolan, Ülkücüler ipeğe sarılmış bir çeliktir. (Ozan YUSUF)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ByLock mağduruna güzel haber
ByLock mağduruna güzel haber
Yavuz Yılmaz'ın eski nişanlısı fotoğraflarını paylaştı
Yavuz Yılmaz'ın eski nişanlısı fotoğraflarını paylaştı