İller arası yer değiştirme başvuru ekranı bugün açılıyor

Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlerin 2017 yılı iller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme başvurularını bugünden itibaren almaya başlayacak. İller arası yer değiştirme başvuru ekranı bugün açılacak.

15 Haziran 2017 - 08:29

Yer değişikliği başvurusu yapacak öğretmenlerin dikkatine! Öğretmenlerin 2017 yılı iller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme işlemleri bugün itibariyle başlamış bulunuyor.

Bir kaç saat sonra Milli Eğitim Bakanlığı tarafından iller arası yer değiştirme başvuruları için başvuru ekranının açılması bekleniyor. Öğretmenler iller arası yer değiştirme başvurularını MEBBİS ya da ikgm.meb.gov.tr adresleri üzerinden yapabilecekler. 15-21 Haziran 2017 tarihleri arasında başvurular alınacak.

İller arası yer değişikliği atama sonuçları 23 Haziran da açıklanacak. Sonuçlar 81 İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilan edilecek. Atama sonuçları açıklanır açıklanmaz aynı anda tüm iller öğretmenlersitesi.com  sayfasında ilan edilecek. İller arası tayin işlemleri ile ilgili tüm gelişmeleri öğretmenlersitesi .com'dan  takip edebilirsiniz. Mebpersonel.com

MEB Personel özel haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Küçük çocuk öğretmeninden korktuğu için okula gitmiyor
Küçük çocuk öğretmeninden korktuğu için okula gitmiyor
FETÖ'den aranan öğretmenin Japonya'ya kaçtığı belirlendi
FETÖ'den aranan öğretmenin Japonya'ya kaçtığı belirlendi