İlkokul öğretmenleri ve eğitim çalışanlarına güzel haber

İlkokul öğretmenleri başta olmak üzere tüm eğitim çalışanlarına uçuş müjdesi verildi.

01 Ekim 2017 - 00:01

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) ve ANADOLU JET ortaklığı ile yürütülen proje kapsamında İLKSAN üyesi tüm ilkokul öğretmenleri ve eğitim çalışanları 02-12 Ekim 2017 tarihleri arasında www.anadolujet.com adresinden satın alınacak biletleri ile  29 Ekim – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri uçuşlarda geçerli olacak.

İLKSAN Genel Müdür Yardımcısı Mintez ŞİMŞEK tarafından konuya ilişkin olarak yapılan açıklamaya göre; İLKSAN’dan alınacak kampanya kodu kullanılarak satın alınan tek yön uçuş biletlerinde 25 TL (aktarmalı tek yön uçuşlarda 25 TL), gidiş-dönüş biletlerinde ise 50 TL (aktarmalı gidiş-dönüş biletlerde de 50 TL) indirim uygulanacak olup Kampanya bebek ve Jetgenç yolcu tipinde, ayrıca U ve F (39.99 TL, 49.99 TL, 59.99 TL) ücret sınıflarında geçerli olmayacak, kampanya kapsamında alınacak biletler iptal iade ve değişikliğe kapalı olacaktır.

İlkokul öğretmenleri ve eğitim çalışanları, İndirimli Uçuş Kod numarasını www.ilksan.gov.tr yi tıklayarak veya 444 1943 İLKSAN Çağrı Merkezini arayarak alabileceklerdir.
Kamudanhaber

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • VandaÖğretmen
  2 ay önce
  Hocam Lütfen kendi ekseniniz etrafında düşünmeyin, Kampanya Eş ve Çocuklarımız ile Anne ve Babamıza alacağımız biletleri de kapsıyor. Bir diğeri de ben her Ay sonu İzmir'e gidiyorum burdan 50 TL fena para değil yani 3 ay yararlansam 150 TL eder. Kampanyayı düzenleyen ve de sebep olan herkese teşekkür ediyorum ben...
 • Mehmet Bekâr
  2 ay önce
  O tarihlerde öğretmen nereye gidebilir ki,neden şubat ve yaz tatillerinde indirim olmuyor.Çok anlamsız,sadece reklâm ve haber olsun diye yapılmış komik bir anlaşma.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ByLock mağduruna güzel haber
ByLock mağduruna güzel haber
Yavuz Yılmaz'ın eski nişanlısı fotoğraflarını paylaştı
Yavuz Yılmaz'ın eski nişanlısı fotoğraflarını paylaştı