İlçe Millî Eğitim Müdürleri Eğitim Yönetimi Çalıştayı

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü koordinesinde Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmaları değerlendirmek, planlanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla bütün ilçe millî eğitim müdürlerine yönelik İlçe Millî Eğitim Müdürleri Eğitim Yönetimi Çalıştayı düzenlendi.

22 Aralık 2016 - 20:17

Mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmaları değerlendirmek, planlanan çalışmalar ve yürütülmekte olan müfredat güncelleme süreciyle ilgili bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla bütün ilçe millî eğitim müdürlerine yönelik çalıştay düzenlendi. 
Antalya’da 23 Aralık tarihine kadar devam edecek çalıştay, Müsteşar Yardımcıları Muhterem Kurt ve Muammer Yıldız, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alparslan Durmuş, Strateji Geliştirme Başkanı Veysel Erdel, Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Temel Eğitim Genel Müdürü Cem Gençoğlu ile İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanı Özcan Duman’ın katılımıyla gerçekleşti.  
15 Temmuz Millî İrade Zaferi konularında da sunumların yapıldığı eğitim yönetimi faaliyetinde, Bakanlık merkez teşkilatı katılımcıları ile Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Gazeteci–Yazar Ahmet Taşgetiren ve alanında uzman akademisyenler, ilçe millî eğitim müdürlerine alanlarındaki konularda bilgi paylaşımında bulundular. 
5 gün sürecek çalıştay, 23 Aralık Cuma günü Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin’in kapanış konuşmasıyla sona erecek

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bahçeli'den Rıdvan Dilmen'e ağır sözler: Cumhurbaşkanlığı'na yapılan yalakalık...
Bahçeli'den Rıdvan Dilmen'e ağır sözler: Cumhurbaşkanlığı'na...
200 polisle dev FETÖ operasyonu!
200 polisle dev FETÖ operasyonu!