erkek protez saçthemeforest temaları

İl Dışı Atama Başvuruları Bugün Başladı… Okullar ve Kontenjanlar Belli Oldu!

Öğretmenlerin 2019 yılı iller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme başvuruları bugün başlarken, okullar ve kontenjan listesi de yayınlandı.

İl Dışı Atama Başvuruları Bugün Başladı… Okullar ve Kontenjanlar Belli Oldu!
14 Haziran 2019 - 12:50 - Güncelleme: 14 Haziran 2019 - 12:53

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü web sayfasında bugün yayınlanan duyuruda, 2019 yılı iller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme başvurularının başladığı bildirildi. Başvuruda bulunmak isteyen öğretmenler, MEBBİS ekranından giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Öte yandan, MEB Personel Genel Müdürlüğü sayfasından il dışı atama için belirlenen kontenjanlar da liste halinde indirilebilir. Bugün saat 14:00 itibari ile başlayan öğretmenlerin il dışı atama başvuruları MEBBİS üzerinden yapılacak ve 40 okul tercih edilebilecek. Öğretmenlerin tercih edecekleri okulların listesi MEBBİS ekranında görülebileceği gibi, haberimizde verilen link üzerinden de indirilebilir.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan iller arası yer değiştirme sürecine ilişkin takvim kapsamında öğretmenler 2019 yılı için il dışı tayin başvurularını 14-20 Haziran 2019 tarihleri arasında yapabilecekler. Ayrıca iller arası yer değiştirme başvurusu sonuçları da söz konusu takvim kapsamında 24 Haziran 2019 tarihinde açıklanacak.

İller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme başvurusu ve kontenjan listesi için tıklayınız


Bu haber 1009 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort