Hedef.in Puan Hesaplama Hedef.in Puan Hesaplama

Turkcell İçimdeki Hazine uygulaması özel çocuklar için özel eğitim oyunları içeriyor.

İçimdeki Hazine Ekran Görüntüleri - 1 İçimdeki Hazine Ekran Görüntüleri - 2 İçimdeki Hazine Ekran Görüntüleri - 3 İçimdeki Hazine Ekran Görüntüleri - 4 İçimdeki Hazine Ekran Görüntüleri - 5 İçimdeki Hazine Ekran Görüntüleri - 6 Erkan Calp Erkan Calp - 10 AY ÖNCE GÜNCELLENDİ

İçimdeki Hazine, Turkcell’in özel çocuklar için hazırladığı eğitici oyunlar içeren ücretsiz mobil uygulaması. Otizm spektrum bozukluğu, down sendromu ve öğrenme zorluğu yaşayan çocukların eğitimlerine evde destek vermek için hazırlanmış.

ocuk psikologları ve eğitmenlerin eşliğinde geliştirilen uygulamada harfler, sayılar, renkler, hayvanlar, eşyalar gibi temel bilgilerin, öğrenme güçlüğü ve odaklanma sorunu yaşayan çocuklara UDA (Uygulamalı Davranış Analizi) tekniğiyle geliştirilen seçme, eşleştirme, sıralama, çizme ve sesli oyunlar aracılığıyla öğretilmesi amaçlanıyor. ocuklar ve ailelerin birlikte kullanabileceği uygulama, iki ayrı platformdan oluşuyor. ocuğunuzun yaşına ve eğitim durumuna göre belli sırayla açılan eğici oyunların yanında konuşma zorluğu çeken çocuklar için AAC (Destekleyici ve Alternatif İletişim Sistemi) içeren ocuk bölümünde reklamlar, ayarlar gibi çocuğun dikkatini dağıtacak hiçbir şey bulunmuyor. ocuğunuza ait gelişim raporlarını inceleyip eğitim ayarlarını yapılandırabileceğiniz Aile bölümünde otizm, down sendromu ve diğer ihtiyaçlarla ilgili bilgi alabileceğiniz yazılar da bulunuyor.

 

kaynak: http://www.tamindir.com/android/icimdeki-hazine/ İndir