Hem evli, hem dostu var hem de dostunun kızına cinsel istismarda bulundu !

Bolu’da ilişki yaşadığı kadının 13 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunan evli öğretmen İsmail S., 14 yıl 4 ay ceza aldı

06 Ekim 2017 - 10:54

Öğretmene 13 yaşındaki kıza cinsel istismardan 14 yıl hapisOrtaokulda öğretmen olan evli 3 çocuk babası İsmail S., iddiaya göre kızının arkadaşının annesi G.B. ile tanışarak ilişki yaşamaya başladı. İsmail S., yaklaşık 6 ay süren ilişkilerinin ardından G.B.’den ayrıldı. G.B.’nin kızı K.Ö., İsmail S. ile mahallede oturan Emre G.’nin kendisine farklı zamanlarda cinsel istismarda bulunduğunu annesine söyledi. İsmail S. ile Emre G., kız ve annesinin şikayeti üzerine tutuklandı.

Öğretmene 14 yıl 4 ay
Mahkeme heyeti, Emre G.’ye ’Cinsel istismarı’ ve ’Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından toplam 12 yıl 6 ay hapis cezası verirken duruşmalardaki samimi söylemleri, iyi hali ve tutuklu kaldığı süreyi göz önünde bulundurarak tahliye kararı verdi. Öğretmen İsmail S.’ye ise iki suçtan iyi hal indirimi de uygulanarak toplam 14 yıl 4 ay hapis cezası verildi. İsmail S’nin suçun niteliği nedeniyle tutukluluk halinin devamına karar verildi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti
Kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti
Öğretmen Atamaları VE Bakanlık bütçesi TBMM'de
Öğretmen Atamaları VE Bakanlık bütçesi TBMM'de