Hedef.in Puan Hesaplama uygulaması ile çözdüğünüz denemelerden kaç puan alabileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

Hedef.in Puan Hesaplama Ekran Görüntüleri - 1 Hedef.in Puan Hesaplama Ekran Görüntüleri - 2 Hedef.in Puan Hesaplama Ekran Görüntüleri - 3 Volkan Yılmaz Volkan Yılmaz - 2 YIL ÖNCE GÜNCELLENDİ

Hedef.in Puan Hesaplama uygulamasıyla üniversiteye hazırlanırken puan hesaplamalarınızı Android cihazlarınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

EYT'de SON DAKİKA: Sorunlar çözüldü Başkan Erdoğan ve Bakan Bilgin'den açıklama geldi: Peki yeni EYT şartları ne olacak? EYT'de SON DAKİKA: Sorunlar çözüldü Başkan Erdoğan ve Bakan Bilgin'den açıklama geldi: Peki yeni EYT şartları ne olacak?

Üniversitelere girişte ilk aşama sınavı olan TYT ve sonraki aşama olan YKS’ye yönelik geliştirilen Hedef.in Puan Hesaplama uygulamasında, çözdüğünüz denemelerin doğru ve yanlış sayılarını girerek puan hesaplaması yapabiliyorsunuz. özdüğünüz denemelerdeki başarınıza göre sınavda neler yapabileceğiniz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayan uygulamada, hedefinizdeki üniversiteyi kazanabilmek için almanız gereken puanın da hesabını yapabilirsiniz.

TYT ve YKS için ayrı ayrı puan hesaplaması yapabileceğiniz Hedef.in Puan Hesaplama uygulamasında diploma puanı ve TYT puanlarınızı girerek yaklaşık bir yerleştirme puanı sonucuna ulaşabilmeniz mümkün. Üniversite sınavlarına hazırlanan gençlerin faydalanabileceği Hedef.in Puan Hesaplama uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sınava hazırlanan tüm gençlere başarılar diliyoruz.

kaynak: http://www.tamindir.com/android/hedef-in-puan-hesaplama/ İndir