Hayır diyenlerin karıları kızları evetçilere ganimet diyen İBB görevlisi açığa alındı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan Ömer A. sosyal medya üzerinden referandumu bir savaş olarak kabul edip sonuçtan '' evet '' çıkması durumunda ''hayır '' diyenlerin karılarının ve kızlarının evetçilere helal olacağı yönündeki paylaşımı büyük bir skandala yol açmıştı. BU skandal paylaşım nedeni ile ilgili kişinin açığa alındığı bildirildi.

13 Nisan 2017 - 21:14

İBB'de hal müdürlüğünde görevli olduğu öğrenilen Ömer A.'nın sosyal medyada paylaştığı skandal mesaj büyük tepki çekti. hurriyet.com.tr'nin ulaştığı bilgilere göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ömer A.'yı açığa aldı. Konuyla ilgili idari soruşturma başlatıldı.
İBB'de çalıştığı öğrenilen Ömer A.'nın sosyal medya hesabından "17 Nisan günü savaşı kazanınca bunların karıları ve kızları ganimet olarak Evet'çilere helaldir" mesajı büyük tepki çekti. Skandal paylaşımın ardından Ömer A.'nın açığa alındığı, olayla ilgili müfettiş görevlendirildiği öğrenildi. Söz konusu idari soruşturma kapsamında Ömer A.'nın ifadesi alınacak. Ömer A.'nın gece amiri olarak çalıştığı belirtiliyordu.   İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bir memur hakkında sosyal medyadaki paylaşımı nedeniyle soruşturma başlatıldığını bildirdi. Belediyen yapılan açıklamada, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi memuru Ö.A. Facebook paylaşımı nedeniyle açığa alınarak hakkında soruşturma başlatılmıştır." denildi.

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • osman
  8 ay önce
  Ne çare beş kuruş etmezsiniz,kula kullukla gelmiş bir işe kazıklanmışsınız.Rabbim sizlerle mücadele de özde müslümanlara yardım edecektir.Oturduğun kazıktan artık,Allah rızası için kalk bari.
 • mehmet
  8 ay önce
  aynen deaş kafası. Allahım bunlar müslümansa bizler ne oluyoruz acaba?
 • Alo
  8 ay önce
  Oteki tarafta görüşürüz kimin karisi kimde sapık zihniyet iste
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğretmenlere yeni sınav görevi var
Öğretmenlere yeni sınav görevi var
Derslere Cuma ayarına tepki
Derslere Cuma ayarına tepki