erkek protez saçthemeforest temaları

Günün özeti

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledikCumhuriyet Bayramı törenleri ilk olarak Anıtkabir'de başladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, beraberindeki devlet erkanı ile birlikte...

Günün özeti
29 Ekim 2020 - 17:40

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik


Cumhuriyet Bayramı törenleri ilk olarak Anıtkabir'de başladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, beraberindeki devlet erkanı ile birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Anıtkabir'i ziyaret etti. Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ülkemizin önünü kesmeye yönelik içeriden ve dışarıdan gelen saldırılar, mücadele azmimizi güçlendirmekte, kararlılığımızı daha da arttırmaktadır. Zaferlerle dolu şanlı mazimizden cesaret alarak birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde ortak geleceğimize doğru yürümeye davam edeceğiz" mesajını verdi.

...

Azerbaycan, 13 köyü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardı
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, 13 köyün daha Ermenistan işgalinden kurtarıldığını açıkladı.


İstanbul merkezli 12 ilde DHKP-C operasyonu: 90 gözaltı
İstanbul polisi tarafından terör örgütü DHKP-C'ye yönelik 12 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda aralarında avukatların da bulunduğu 90 şüpheli gözaltına alındı.


...
Otoyol ve köprüler ucuzlayacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, 2021 yılında otoyol ve köprülerde uygulanması düşünülen 'dinamik tarife' modeli için çalışmalara başlıyor.

....

Asker kınasında ceza yediler, uslanmayıp konvoy yaptılar
Tüm uyarıları ve yeni önlemler açıklamasına rağmen vatandaşlar asker eğlencesine devam ediyor. Artan vaka olaylarının bile durduramadığı gençler, asker kınası yaptığı sırada polis baskınına uğrayıp ceza yedi. Ancak uslanmayan grup, polis dağıldıktan sonra konvoya çıkıp ortalığı birbirine kattı. Trafiği kapatıp lastik yakan asker adayının "Bu kokuyu çok seviyorum" demesi ise pes dedirtti.

(İHA)


Bu haber 42 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort