erkek protez saçthemeforest temaları

Günün özeti

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledikKısa çalışma ödeneği 2 ay daha uzatıldıKoronavirüs (covid-19) nedeniyle dışsal etkilerden kaynaklanan dönemsel durumlar kapsamındaki...

Günün özeti
27 Ekim 2020 - 17:30 - Güncelleme: 27 Ekim 2020 - 17:30

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik


Kısa çalışma ödeneği 2 ay daha uzatıldı
Koronavirüs (covid-19) nedeniyle dışsal etkilerden kaynaklanan dönemsel durumlar kapsamındaki zorlayıcı sebep gerekçesiyle kısa çalışma uygulanan işyerleri için kısa çalışma ödeneğinin süresinin 2 ay uzatılması hakkındaki Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

...

Bakan Koca: "Gelinen nokta daha kuralcı ve disiplinli olmamızı zorunlu kılmaktadır"
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Uzun süre gösterdiğimiz başarıyı maalesef sürdüremedik. Gelinen nokta daha kuralcı ve disiplinli olmamızı zorunlu kılmaktadır. İstanbul'da vaka sayıları Türkiye genelindeki toplam vaka sayısının yüzde 40'ına ulaştı. Bu tablo en az ülke ortalamasından en az iki kat endişe vericidir" dedi.


Ermenistan yine sivil yerleşim yerlerine saldırdı
Azerbaycan'ın Terter kentinde Ermenistan ordusunun attığı roket nedeniyle yıkılan sivil yerleşim alanları görüntülendi.


...
Pastırma sıcakları bitiyor
Pastırma yazı bitiyor, hava sıcaklıkları düşüyor. Kasım ayını yaşadığımız şu günlerde bazı illerde termometreler öğle saatlerinde 25 derecelere kadar çıkıyor. Ancak meteoroloji uyardı. Çarşamba gününden itibaren yurdun batı kesimlerinde yağmurun etkili olması bekleniyor.

(İHA)


Bu haber 75 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort