erkek protez saçthemeforest temaları

Günün özeti

Günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik; Asgari ücrette ilk toplantı 4 Aralık'taMilyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret için ilk toplantı 4 Aralık'ta...

Günün özeti
02 Aralık 2020 - 17:40
Günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik;

Asgari ücrette ilk toplantı 4 Aralık'ta
Milyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret için ilk toplantı 4 Aralık'ta yapılacak. Önümüzdeki yıl bir çalışanın alacağı en düşük maaşın belli olacağı görüşmeler aralık ayı içinde tamamlanacak.

.....

Bakan Selçuk: "Teşvik ve desteklerin sürelerini uzattık"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kararıyla teşvik ve desteklerin sürelerini uzattık" dedi.


Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Paşinyan'a seslendi
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'a seslenerek, "Yedi koşul belirleyen Paşinyan, şimdi hangi koşulları kime koyabileceğini merak ediyorum? Nerede bu 7 şart? Artık yok" dedi.
....

Kanuni'nin kule montajı tamamlandı
Türkiye'nin hidrokarbon rezervlerini sondajla çıkartmak için başlattığı çalışmalarda yer alacak olan ve Filyos Limanı'na demirleyen Kanuni Sondaj Gemisi'nin İstanbul Boğazı'ndan geçebilmesi için sökülen kulesi sondaj gemisine konuldu.


Brezilya'da film gibi banka soygunu
Brezilya'da ağır silahlı soyguncular, birden fazla banka şubesini soydu. Polisle çatışan hırsızlar, kaçarken çaldıkları paranın bir kısmını da sokaklara saçtı.
-İHA-

Bu haber 129 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort