Karaman'da Tecavüz Sanığı Öğretmene Osmanlı kadar Ceza

Bir süre önce Karaman'da çok sayıda erken öğrenciye tecavüz ettiği iddiası ile tutuklanan öğretmene yaklaşık 600 yıl hapis cezası istendi. Bu süre Osmanlı İmparatorluğunun ömrüne yakın bir süreye&

21 Mart 2016 - 21:43

Bir süre önce Karaman'da çok sayıda erken öğrenciye tecavüz ettiği iddiası ile tutuklanan öğretmene yaklaşık 600 yıl hapis cezası istendi. Bu süre Osmanlı İmparatorluğunun ömrüne yakın bir süreye tekabül ediyor.

Karaman’da Çocuklara Tecavüzle Suçlanan Öğretmene 600 Yıl Hapis İstendi. Karaman’da geçtiğimiz günlerde yaşanan ve Ensar Vakfı’nda gerçekleştiği ileri sürülen bir öğretmenin 10 erkek çocuğa tecavüz ettiği iddiasında önemli bir gelişme oldu. Bu dava için Karaman Barosu birleşti. Karaman Barosu, cinsel istismara uğrayan çocukları ücret almadan gönüllü olarak savunacak.

Karaman Barosu Başkanı Oktay Yılmaz, vakıf ve derneklere bağlı olduğu öne sürülen evlerde barınan 10 erkek öğrencinin, gönüllü öğretmen 54 yaşındaki Muammer B. tarafından cinsel istismara uğramasıyla ilgili, barodaki avukatlar olarak cinsel istismara uğrayan çocukları talepsiz, gönüllü olarak savunacaklarını vurguladı.

Yılmaz, suçlunun cezasının en ağır şekliyle verilebilmesi adına dosyanın seyrini titizlikle takip ettiklerini belirtti.

Kaymakam yapıyorsa öğretmen neden yapmasın TIKLA OKU

Öğretmenim öğrenciye sakın dokunma TIKLA OKU

FACEBOOK ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aile İçi Çatışmaların Çocuklar Üzerindeki Olumsuz Etkileri
Aile İçi Çatışmaların Çocuklar Üzerindeki Olumsuz Etkileri
Milli Eğitimden Skandal Mülakat Çağrısı!!
Milli Eğitimden Skandal Mülakat Çağrısı!!