Gülümseme Mucizesi

Bu dürüst gülümsemeyi paylaştığınızda, iyi şeyler olması gerekir.

Gülümseme Mucizesi
05 Şubat 2020 - 00:45 - Güncelleme: 05 Şubat 2020 - 00:51

Bu dürüst gülümsemeyi paylaştığınızda, iyi şeyler olması gerekir. Güzel gülümsemeniz birisinin kalbine dokunabilir ve tüm şüphe ve güvensizlik engellerini aşabilir. Bu gerçek gülümseme, sık sık 'umurumda ... sorun değil ... arkadaş olalım' diyor. Bu olumlu gülümseme, paylaştığınız kişilerle mutluluk, sevgi, umut ve barış ortamı yaratır. O gülümsemeyle fark yaratırsın. Gülümserken o mucizeyi oluşturuyorsunuz. ”.

Gülümsemek sadece hoş bir jest değil, aynı zamanda bir yabancıyla veya bir arkadaşınızla paylaştığınızda bir mucize olabilir. Ne yazık ki, pek çok kişi gülümsemeyi ciddiye almıyor. Örneğin, bu alışkanlık, başkaları üzerindeki duygusal etkisinin çok zor hissedildiği kültürel sosyal bağlarla şekillenen bir formalite haline gelmiştir. Bazıları için, sık sık gülümsemek kendi doğasında olmasa da, günlük yaşam zorlukları imkansızın yanında kırılgan bir gülümseme bile yapabilir. Çoğu zaman, çocukların masum gülümsemelerinden sık sık ilgimi çekiyor ... beni sık sık sevdiriyor ve kucaklıyor !! Bunu bir kenara bırakırsak, yine de gülümsemeye ne dersiniz?

Farklı gülümsemelerin çeşitli duyguları tasvir ettiği ve hakkınızda çok fazla bilgi verdiği doğrudur.

Bazen, Gerçekten gülümsemeyi zor mu buluyorsunuz? Ancak, aşağıdaki ipuçlarını alırsanız bu harika gülümsemeyi elde edebilirsiniz:

1.

İyilik, nezaket ve mutluluk duygularına odaklanın ... Sevinç, ağzınızın köşelerindeki gülümseyen eğrileri etkileyecektir. Bu iyi erdemlere tekrar tekrar odaklandıkça, onu bir alışkanlık haline getirdiğinizde ... gülümsemenizin çok doğal bir şekilde çiçek açacağını ve akacağını unutmayın. Yüzünüzden, paylaştığınız kişinin zihnine doğrudan dokunarak farklı pozitif ışık tonları yayacaktır. Bu dürüst gülümsemedeki güç gözlerinize yansır, sonra mucizeler gerçekleşir:

 

Korku duyguları cesurluğa dönüşür Neşeliliğe hüzün Arkadaşlığa yalnızlık ve ait olma hissi Hüzün sevinç gözyaşları. Güvene şüphe ... vb.

2. Olumlu bir zihniyete geçin ve diğerlerini kocaman bir gülümseme ile selamlamayı öğrenin. Bu insanları sana çekecektir.

3. İnsanların size baktığını fark ettiğinizde, bakışlarını bu geniş, sevgi dolu gülümsemeyle geri döndürün ve birkaç saniye tutun. Bazıları size gülümseyecek, bazıları size gelecek ve bazıları gülümsemenizi sevmeyecekleri için uzağa bakacak. Ama hey! buz kırıldı! Gülümsemenizin mucizesini görebiliyorsunuz ve şimdi kendinize daha fazla güvenmiyor musunuz? Devam et ve dene. İlk seferinde başarısız olduğunuzda, gülümseyen sanatı mükemmel olana kadar tekrar tekrar deneyin.

Sizin için iyi gülümsemenin mucizesi:

1.

Sorunlarınızı gülerken, daha genç görünün ve daha uzun yaşayın, uzun bir hastalıktan kolayca iyileşirsiniz!

2. İnsanları size bir mıknatıs gibi çeker - çünkü sizi başkalarıyla daha rahat ettirir. İnsanlar o gerçek, bulaşıcı ve samimi gülümsemeyi giyen mutlu insanlarla ilişki kurmayı severler.

3. Diğer insanlar hakkında olumlu düşüncelerin ve duyguların olduğunu gösterir.

4. Sizi ve verdiğiniz kişiyi iyi hissetmenizi sağlar.

Şimdi, soğuk bir bakışa sahip olmak normaldir, ancak özellikle zor bir günün ardından, başkaları üzerindeki etkilerini hayal edebiliyor musunuz?
'' Bu soğuk bakış yorgun vücudunuzdaki tüm pozitif enerjiyi gasp edebilir ve enerjiyi sinirlendirir. Paylaşıldığında ve uzatıldığında, sizin için iyi olmayan yardım ve üzüntü için bir çığlık atar. Soğuk bir ifade acı ve öfke anlamına gelebilir. Yine de, bu soğukluğun arkasında, bir mucize ve bu mucizenin gerçekleşmesi için gerçek bir gülümseme için savunmasız bir kalp özlemi var. '

Evet, çok yorulabilir ve birçok kez çok mutlu görünmeyiz. . Ancak bunun kronik bir alışkanlık olmasına izin vermemeliyiz. Sevgi ve gülümseme vermek için zaman bulmalı veya yapmalıyız. Sıcak bir gülümseme kesinlikle tüm gerginliği azaltır ve işkence gören kalbi iyileştirir. Neden paylaşmıyorsunuz?

Öte yandan, gülüşünü sizinle paylaşan herkes gerçek bir insan değil.

Doğal olarak kurnaz gülümsemeleri olan hayatın her kesiminden insanlarla tanışacaksınız, çünkü onlar da kurnazlar. Bazı gülümsemeler gerginliği gösterebilirken, diğer gülümsemeler gariplik duygularını örtmek için giyilir. Daha önce söylediğim gibi, gülümsemeler hakkımızda çok konuşabilir.

Birisine o zarif gülümsemeyi verin. Gülüşlerimiz her zaman kalpten doğal olarak aksın. Sevdiğimiz birini kaybettiğimizde biri beni bir kez şaşırttı. Bilmediğim bu hanımefenin bana küçümseyen bir gülümsemeye devam etmesine şaşırdım, ama kederimin ve etrafımdakilerin yoğunluğu bu gömme töreninde ezici oldu. Oradaydı, herkesle gülümseyerek gülümsüyordu, bu yüzden kederli bir gülümsemenin, üzüntü dolu bir zamanın takılması çok zor olduğunu merak ettim. Zihinsel bir sorun olabilir mi ya da bu trajediyle başa çıkmak için bu gülümseyen teknik miydi? Bu durumu farklı şekilde yorumlayabilirsiniz, ancak kısa bir süre sonra kamu görgü kurallarını kaybedersek merak ediyoruz. Bunun gibi insanlar yaşamdaki yollarımızı sık sık kesecekler ve içinizde derin bir şekilde özel yardıma ihtiyaç duyduğunu biliyorsunuz. Gülümsemenin bu mucizesinin gerçekleşmesi için kalplerimizdeki güdülerimizin her zaman saf olmasına izin verin.

Sonuç olarak, o gerçek gülümsemeyi bugün biriyle paylaşmayı seçebilirsiniz.

Rahibe Teresa'nın danışmanları gibi "gülümsemenin zor olduğu zamanlarda birbirimizle gülümsediğimiz bir noktaya değinelim. Birbirinize gülümse, ailenizde birbirinize zaman ayırın." Prenses Diana'nın parlak ve kazanan gülümsemesini seviyorum çünkü onu her zaman çeşitli yaşam alanlarından insanlara nezaket izledi. Mucizevi gülümsemesinin asla unutulmaması için dünyaya neden bu kadar ilham verdiğini öğrenmek için bu bağlantıyı açabilirsiniz.
 

Makale Kaynağı : https://EzineArticles.com/expert/Alice_Stella_Musoke/1773902

. kaynak: http://www.ezinearticles.com/?The-Miracle-Of-Smiling&id=8185409
Bu haber 1572 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum