Elazığ'da bir öğremten ailesini öldürdükten sonra silahı başına dayayarak intikar etti. Doğal gaz kaçağı için bir eve giren polis ekipleri, 6 kişiyi kafasından silahla vurulmuş halde buldu. Halen bir okulda aktif olarak görev yapan bir öğretmenin, ailesini katlettikten sonra intihar ettiği öğrenildi.
Yaşanan kor kunç olay, Elazığ merkez Salıbaba Mahallesi Ümran Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, olayı gerçekleştirdiği iddia edilen öğretmen Hüseyin F., henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı eve girip ailesi ile tartıştı. Tartışmanın ardından Hüseyin F., yanında getirmiş olduğu pompalı tüfekle dehşet saçtı. Hüseyin F., babası Cuma Ali, annesi Zeynep, kardeşi Remziye ve engelli olan kardeşleri Yusuf ve Mesut'a ateş ettikten sonra silahı başına dayayarak intihar etti.

TCMB'de devir teslim Hafize Gaye Erkan Görevine Başladı TCMB'de devir teslim Hafize Gaye Erkan Görevine Başladı

Doğal gaz kaçağı ihbarı yapıldı

Olayın yaşandığı evde doğal gaz kaçağı ihbarı yapılmasının ardından polis ve itfaiye ekipleri bölgeye intikal etti. İhbarın yapıldığı eve giren ilgili ekipler, evin içerisinde 6 kişiyi kafasından vurulmuş bir halde buldu. Kat liamın haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık, özel harekat ve destek ekipleri sevk edildi. İçeri giren sağlık ekipleri, yaptıkları ilk incelemede 6 kişinin de hayatını kaybettiğini belirledi. Hüseyin, Zeynep, Remziye, Cuma Ali, Yusuf ve Mesut F.'nin cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere morga kaldırılırken, olayla ilgili geniş çapta inceleme başlatıldı.