Genel Başkan Sedat Değer'den İzmir İl Milli Eğitim Müdürü'ne Ziyaret

Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı Sedat Değer, İzmir il Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi'yi ziyaret etti. Değer ziyaretini takipçilerine şöyle duyurdu.

13 Mart 2018 - 00:49

İzmir il Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Yahşi beyi ziyaret ettim. Karşılıklı görüş alışverişi şeklinde; samimi, içten bir sohbet eşliğinde geçen ziyarette müdürümüzün tecrübe ve bilgi birikiminde de faydalanma fırsatı bulmuş olduk .Ayrıca derneğimizi ve çıkartmış olduğum "öğretmen hakları ve hukuku 1" kitabımdan bahsederek memnuniyeti duymak bizi ziyadesiyle mutlu etti.

Izmir il Milli Eğitim Müdürlüğü'nün özverili çalışmalarındaki hızlarına yetişemediğimizi belirterek ülkemiz için yaptıkları çalışmalardaki memnuniyetimizi de altını çizerek belirttim.Zira gerek eğitim yöneticiliği akademisi olsun gerek öğretmenlerin kişisel gelişimi adına düzenledikleri organizasyonlar ile çağırdıkları birbirinden değerli eğitimci ve konuşmacılar eşliğindeki eğitim çalışmaları takdire şayan.

Çok genç ve dinamik çalışkan bir ekip ile çok güzel bir çalışma ahengi yakalamışlar , eğitim derdini Şiyar edinen anlayışları ile İzmir'e, izmir eğitiminde ayrı bir canlılık var. Kaldı ki yakinen bildiğim çok değerli insan Il Milli Eğitim Müdür yardımcısı İlker Erarslan beyin güzel ve bir o kadarda özverili ,fedekar çalışmalarını takip ederek çok etkili ve güzel bir ortamda eğitimdeki atılımları hissediliyordu.Bu vesile ile bizzat yerinde görmüş oldum .

İzmir il Milli Eğitim Müdürü sayın Ömer Yahşi beye ve il Milli Eğitim Müdür yardımcısı sayın İlker Erarslan beye göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyor ve güzel çalışmalarında daha da başarılı günlere imza atmalarını diliyorum.

Sedat DEGER 
Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • okur yazar
    6 ay önce
    eğitimci yazarım diyor, bu kadar anlatım bozukluğu ve imla hatalarıyla kompozisyon sınavından çakar :) kitap da yazmış muhterem, vallahi pes
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
34 yıl önce ilk eşini ve çocuğunu katletti, cezaevinden çıktı yine eşini ve çocuğunu öldürdü
34 yıl önce ilk eşini ve çocuğunu katletti, cezaevinden çıktı...
SON DAKİKA...! Emekliyi Sevindiren Gelişme....!!
SON DAKİKA...! Emekliyi Sevindiren Gelişme....!!