Gençler idari hakimlik ataması bekliyor; Twitter etkinliği başlatıldı

Adalet Bakanlığı 24 Aralık 2017'de hakimlik sınavı yapacak. Bu sınavla birlikte idari hakimlik sınavının da yapılmasına yönelik talepler her gün daha fazla büyüyor.

19 Ağustos 2017 - 15:26 - Güncelleme: 19 Ağustos 2017 - 15:47

Adalet Bakanlığı'nın 24 Aralıkta yapacağı hakimlik sınavında idari hakimlik için de sınav yapılması isteniyor. İdari hakim olmak için çaba gösteren çok sayıda kişi bakanlığın idari hakimlik sınavı yapması için kampanya başlattı. Gençler twitter üzerinden etkinlik yaparken taleplerini de sitemize ulaştırıyor.
İşte sitemize ulaşan taleplerden biri:
Bu ülkenin gençleri olarak hepimiz ülkemizin ve kendi geleceğimiz için çaba harcıyor, uykumuzdan,sosyal yaşantımızdan fedakarlık ederek ders çalışıyor ve bundan dolayı mutlu oluyor, bir umutla ilan bekleyip emeğimizin karşılığını almak istiyoruz. 24 Aralık'ta yapılacak hakimlik sınavında idari hakimlik sınavının ilanının gelmemesi tüm hayallerini buna bağlayan binlerce mezunu hayal kırıklığına uğrattı. Sosyal medyanın ve birlik olmanın gücünü, güzelliğini, manevi doygunluğunu bir kez daha göstermek için bugun 21:00 22:00 arası alanı, eğitimi, hayalleri ne olursa olsun herkesi destek olmaya çağırıyoruz. Bunu siz öğretmenlerimizle daha önce başardık desteğinizin gücünü gördük. Bugun bir kez daha hep birlikte twitterda buluşmak üzere hepinize şimdiden teşekkür ederiz. Birlikte güzel yarınlara

ÖĞRETMENLERSİTESİ.COM/ÖZEL HABER

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AÖF açıkladı: 4 yanlış 1 doğru konusu kesinleşti
AÖF açıkladı: 4 yanlış 1 doğru konusu kesinleşti
Öğrenciler bilemedikleri soruyu öğretmenine gönderiyor
Öğrenciler bilemedikleri soruyu öğretmenine gönderiyor