Gelin Damata Öyle Bir Soru Sordu Ki Damat Kaçtı

Evlenmek üzere olan genç çiftler arasında öyle bir problem yaşandı ki damat gelini sokak ortasında bırakıp kaçtı. Gelin göz yaşları içinde ağlayarak feryat etti .Çevredeki vatandaşlar gelini sakinleştirmeye çalıştılar ama gelin iki gözü iki çeşme ağladı..

Gelin Damata Öyle Bir Soru Sordu Ki Damat Kaçtı
17 Ekim 2018 - 15:38

Gelin Öy-le Bir Soru Sorduki..Gelin Ö-yle Bir Soru Sorduki Gelin Öyle Bir Soru Sorduki. Damat Onu Sokak Ortasında Bıırakıp Kaçtı Ancak, Gelinin Uzun Süredir Aklında Bir Soru Vardı. Cevabı öğrenmek için hazırladığı planı uygulamaya karar verdi.

 

 

Ancak, Bu Durum Damat Beyin Çok Hoşuna Gitmedi. Çift Uzun Süre Sokak Ortasında Tartıştı Sevgilisinin Yaşlı Halinden Hoşlanmayan Damat Genç Kadını Sokak Ortasında Terk Etti ve Gitti.Evlilik Hayalleri Suya Düşen Genç Kadın İse Oturduğu Kaldırımda Uzun Süre Ağladı. Çevredeki insanlar olaya şaşkınlıkla bakakaldılar.

 

 

Gelin Öyle Bir Soru Sorduki. Damat Onu Sokak Ortasında Bıırakıp Kaçtı Ancak, Gelinin Uzun Süredir Aklında Bir Soru Vardı. Cevabı öğrenmek için hazırladığı planı uygulamaya karar verdi.Ancak, Bu Durum Damat Beyin Çok Hoşuna Gitmedi. Çift Uzun Süre Sokak Ortasında Tartıştı Sevgilisinin 

 

Yaşlı Halinden Hoşlanmayan Damat Genç Kadını Sokak Ortasında Terk Etti ve Gitti.Evlilik Hayalleri Suya Düşen Genç Kadın İse Oturduğu Kaldırımda Uzun Süre Ağladı.

Bu haber 1934 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort