Fiziksel Formüller uygulamasında Fizik dersinde kullanabileceğiniz birçok formüle ulaşabilirsiniz.

Fiziksel Formüller uygulamasıyla Android cihazlarınızdan işinize yarayabilecek onlarca Fizik formülüne ulaşabilirsiniz.

Lise ve üniversite öğrencilerinin mutlaka kullanması gereken uygulamalardan biri olan Fiziksel Formüller uygulamasında Mekanik, Elektrik, Termal Fizik, Periyodik Hareket, Optik, Atom Fiziği ve Sabitler gibi konularda birçok formül sizleri bekliyor. Sınavlara ve vizelere çalışırken işinize yarayacağını düşündüğüm uygulamada, notlarınızı yükseltmek de kolay hale geliyor.

EYT'de SON DAKİKA: Sorunlar çözüldü Başkan Erdoğan ve Bakan Bilgin'den açıklama geldi: Peki yeni EYT şartları ne olacak? EYT'de SON DAKİKA: Sorunlar çözüldü Başkan Erdoğan ve Bakan Bilgin'den açıklama geldi: Peki yeni EYT şartları ne olacak?

Formüllerin nerelerde kullanıldığını da basit şekiller üzerinde gösteren Fiziksel Formüller uygulamasında, formülleri arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün hale getirilmiş. Geometrik şekillerdeki hesaplamalar ve denklem köklerini bulmak için de birçok araç sunulan Fiziksel Formüller uygulamasının internet bağlantısı olmadan kullanılabildiğini de belirtelim. Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Almanca gibi 15 dil desteği sunulan Fiziksel Formüller uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

kaynak: http://www.tamindir.com/android/fiziksel-formuller/ İndir