EYT Ve 3600 Ek Gösterge Ne Durumda

Ellerine geçecek paranın 3600 ek gösterge ile artacağını bilen öğretmen, polis, din görevlisi gibi memurlar bu göstergenin durumunu merak ediyor. Konu ile ilgili bu hafta yeni açıklamalar yapıldı. EYT ve 3600 ek göstergesi durumları da bu açıklamalar ile takip edildi.

EYT Ve 3600 Ek Gösterge Ne Durumda
02 Aralık 2019 - 01:15 - Güncelleme: 02 Aralık 2019 - 02:56

Süleyman Soylu Açıkladı
3600 ek gösterge ile ilgili açıklamalardan biri İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ dan geldi. Soylu tarafından yapılan açıklamalarda ek gösterge için şu sonuçlar çıktı. Konu ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hem Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler bakanına hem de Hazine ve Maliye Bakanı’na talimatlar verdi. Cumhurbaşkanı bu konunun bitirilmesini ve bir daha gündeme gelmemesini istedi. Konu verilen bu talimatlar üzerinden değerlendirilecek. Yapılan açıklamadan sonra pek çok devlet memuru ek göstergeden umutlu hale geldi.


Erdoğan EYT’yi Açıkladı

Emeklilikte yaşa takılanlar ülke gündeminin her zaman ilk sıralarında yer alıyor. Konu ile ilgili bir önemli açıklama da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. Bu konuda net konuşan Erdoğan seçim dahi kaybetmeyi göze aldıklarını ifade etti. Erdoğan, ülkenin ve milletin zararına olacak bir vaadin içine asla girmeyeceklerini de dile getirdi. Bu olayın ülke ekonomisin çökertmeye yönelik bir manipülasyon olduğunu herkesin kabul edeceğini de söyleyen Erdoğan, kısa sürede herkesin olayın farkına varacağını vurguladı. Ayrıca herkesin bu durumun karşısında duracağını da sözlerine ekledi.

Bu haber 859 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum