Erdoğan'dan eğitim hayatını etkileyecek flaş çağrı

Erdoğan'dan eğitim hayatını etkileyecek flaş çağrı

26 Temmuz 2017 - 22:09

Erdoğan: Allah aşkına şu yardımcı doçentlik olayı nedir ya, bunu gözden geçirin. Dünyanın kaç yerinde var bunu da söyleyin. Pek görmüyorum. Bunu birileri birilerini oyalamak için yapmışlar. Bizim hocalara ihtiyacımız var
YÖK'E YARDIMCI DOÇENTLİK ÇAĞRISI

Allah aşkına şu yardımcı doçentlik olayı nedir ya, bunu gözden geçirin. Dünyanın kaç yerinde var bunu da söyleyin. Pek görmüyorum. Bunu birileri birilerini oyalamak için yapmışlar. Bizim hocalara ihtiyacımız var.

En parlak beyinlerimizi Batılı eğitim kurumlarına kaptırıyoruz. Gençlerimiz giderek artan oranda Batı'ya yöneliyor.

"HOCA KILIKLI ŞARLATAN"

Hoca kılıklı şarlatanın peşine takılan insan müsvettelerinin neler yapabileceğine 15 Temmuz'da şahit olduk. Onun peşinde de profesörler var, doçentler var. O bize diyor, şah damarımızdan daha yakındır. Bunu diyen ilmiye sınıfından.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • ulan sen!
  4 ay önce
  Seni uyardık, dedikki avam gördüklerinizden; düşünce-din-eğitim -askerlik gibi başta olmak üzere ,biçok hususta ,baskı-hile-zorlama gibi şeytani uygulamalar altında insanların inlemesinden rabb rahatsız (talip oldunuz) ve size imkan-güç verdik.Cunta ve idoolojik baskılarıda kaldırın istedik.Şimdi. 3-5 üfürükçü ve salağın seni seçilmiş göstermesi ve aragazı ile havalardasın, palavra anlattıkların: sen hiçbi bok değilsin tayyip. Üstüne vazife olmayan konularla ahkam kesip-gündem değiştirip 13 yıldır bizi oyalamanın hesabı senden sorulacak. Artık perde açılıyor, yalanların ortaya çıkacak.Ulen tarih senin gibi bir zalim-üçkağıtçı görmedi. Sigara-benzin-içki- baskı-eziyet-seçim hilesi-tehdit-firavunvari savunma harcaması-millet açken sefahat...en önemlisi: ilk ortaokul bebelerine zorunlu eğitim ve devamsızlık baskınız ve ders saatlerinin planlı çok olması. Sen kimsin lan ! rabb in meleklerinin size öfkesinin sesini işitiyormu kulakların, gözün görüyormu uyarıları alçak- herif..
 • bırak traşı--aslanım !
  4 ay önce
  Sen saadete gel...nedir bu okula devamsızlığı engellemek-her gün çocukları okula getirmek için yaptığınız zorbalık-militanımsı müdürler-gün aşırı emirler. doğruyu söyleyin: nedir işin aslı'' 100 lükte olsa devamsızlığı... olan kalır geçemez '' baskınızın nedeni ne? zorunlu eğitim varmı dinde? kaldıki internet -kitap-kaynak bolluğu - bilgi çağında; derdin ne aslanım!!! Kalkmış israilin can güvenliği ve manipilasyonu engelleme amaçlı insani-çağdaş bir uygulamasını saptırıp beyanlar verip, konuyu saaptırma ve suni gündem yaratıyorsun. sen nesin kardeşim. Ülkende masum çaresiz insanlara eğitim-din baskısı uygulayan yasayla tehdit eden sen : kalkmış osuruktan mevzularla oyalıyon milleti. yardımcı doç olsa ne olur-zararı ne. millet cahil; senin bi bok dediğini zannediyor. Bilim dünyası için DR dir..gerisi traş...sana ne..tayyip aga: zorunlu eğitim-devamsızlık baskısı-fazla ders ve ders saati,karanlık ta milletin eğitimi...meb kan ağlıyor-millet isyanda: sen traşta-çoğu palavra.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğrenciyle ilişkiye giren öğretmen gözaltına alındı
Öğrenciyle ilişkiye giren öğretmen gözaltına alındı
Meryem öğretmeni öldürüp intihar etti
Meryem öğretmeni öldürüp intihar etti