Emaar Akvaryum'dan Öğretmenler Günü Hediyesi

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi, Öğretmenler Günü’nü özel bir kampanya ile kutluyor. Emaar Akvaryum, bu özel kampanya ile 24 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında tüm öğretmenlere çocuğu ile birlikte sualtı dünyasını ücretsiz keşfetme fırsatı sunuyor.

Emaar Akvaryum'dan Öğretmenler Günü Hediyesi
23 Kasım 2018 - 13:48

İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM’de bulunan Emaar Akvaryum, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında tüm öğretmenleri keyifli bir sualtı yolculuğuna davet ediyor. 24 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile internet sitesinden kayıt yaptıran tüm öğretmenler bir çocuğuyla birlikte ücretsiz sualtı deneyimi kazanıyor. Emaar Akvaryum, kampanya dahilinde beraberinde gelen 2 aile ferdine de yüzde 50 indirim ile bu eşsiz deneyime eşlik etme imkanı sağlıyor.

 

200’e yakın canlı türüne ve Türkiye’nin ilk tuzlu su timsahlarına ev sahipliği yapan, 4500 metrekare alan üzerine kurulu Emaar Akvaryum, çocuklar için de eğitici özellikler taşıyor. 20 binden fazla su canlısının korunduğu ve evinde rahat etmeleri için 20 kişilik uzman bir ekibin bulunduğu akvaryum, ziyaretçilerin bu renkli dünyayı 35 metre uzunluğunda ve 270 derece açıyla gözlemleyebileceği bir akrilik tünele de sahip.

 

Kampanyadan yararlanmak isteyen öğretmenler Emaar Akvaryum sitesindeki kayıt formunu doldurarak göndermeleri ardından kendilerine iletilen şifre ve MEB onaylı öğretmen kimlikleri ile ücretsiz giriş yapabiliyorlar. 

Bu haber 2462 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort