erkek protez saçthemeforest temaları

Elmadağ'daki kayak merkezi doldu taştı

Beyaz örtüye bürünen Elmadağ, Ankaralıların akınına uğradı. Hafta sonu tatilini fırsat bilen her yaştan vatandaş, yanı başlarındaki kayak merkezinde karın tadını çıkardı....

Elmadağ'daki kayak merkezi doldu taştı
23 Şubat 2020 - 14:06 - Güncelleme: 23 Şubat 2020 - 22:26

Beyaz örtüye bürünen Elmadağ, Ankaralıların akınına uğradı. Hafta sonu tatilini fırsat bilen her yaştan vatandaş, yanı başlarındaki kayak merkezinde karın tadını çıkardı. Kimisi kızakla kayarken kimi de kar üstünde ata binmeyi tercih etti. Yaşanan kazalar renkli anlara sahne olurken, merkezdeki yoğunluk havadan çekilen görüntülere yansıdı. Elmadağ Kayak Merkezi 2020 kar kalınlığı nedir? Elmadağ Kayak Merkezi 2020 kar kalınlığı ise  28 cm olarak hesaplanmıştır.
Ankara'nın kış turizm merkezi Elmadağ Kayak Merkezi sezonu açtı. Çok sayıda Ankaralı hafta sonunu değerlendirmek için Ankara'ya 20 kilometre uzaklıkta olan Elmadağ Kayak Merkezi'ne akın etti. 7'den 70'e birçok kişinin gittiği kayak merkezinde renkli görüntüler yaşandı. Havanın güneşli olmasını fırsat bilen Başkentliler, kayak yaparak ve ata binerek hafta sonunu eğlenceli bir şekilde değerlendirdi. Eğlencenin yanı sıra mangal da yapan kayak severler, çocuklarıyla birlikte keyifli saatler geçirdi. Karda kızakla kayma deneyimini ilk kez yaşayan vatandaşlar için ise kazalar kaçınılmaz oldu. Merkezdeki yoğunluk ise havadan görüntülendi. Elmadağ Kayak Merkezi 2020 yol tarifi ise ELMADAĞ KAYAK MERKEZİ, Yakupabdal, Elmadağ Kayak Merkezi, 06705 Çankaya/Ankara konumundadır.

ELMADAĞ KAYAK MERKEZİ 2020 GİRİŞ ÜCRETİ
Elmadağ kayak merkezi 2020 giriş ücreti ve Elmadağ Kayak Merkezi 2020 fiyatları nedir sorusunun cevabı ise;

  • 5 biniş 19 TL
  • 10 biniş 29 TL
  • 15 biniş 39 TL
  • 20 biniş 49 TL
  • 25 biniş 59 TL
TORUNLARIYLA BİRLİKTE KAYAK YAPTI
Torunlarıyla birlikte kayak merkezinin yolunu tutan Nimet Ceylan, "Kızak kayıyoruz, mangal yakacağız. Eğleniyoruz, çok güzel burası. Çocuklarla birlikte olmak çok güzel. Torunlarımla birlikte kaymak çok eğlenceli. Bizim Uludağ'ımız da burası. Devamlı geliriz buraya" dedi.
İlk kez kayak merkezine geldiğini belirten Cevriye Emirdoğan ise, "Eğleniyoruz çocukları getirdik. İlk kez geliyorum. Çocukların bugün tatili vardı değerlendirelim istedik. Burayı çok güzel buldum" diye konuştu.
Zeynep Ada isimli minik ise, "Kaymaya geldim buraya çok eğlenceli. Dedem ve kuzenlerimle geldim. Bazen hafta içi de geldiğim oluyor buraya" dedi.
(Ömer Çetin - Hülya Keklik - Cem Geçim/İHA)

Elmadağ Kayak Merkezi 2020 iletişim;
Rezervasyon için Hafta İçi 0 312 305 24 96 nolu telefonu, hafta sonu : 0 312 453 23 86 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Bu haber 2282 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort