Elini kapıya sıkıştıran müdürden şikayetçi oldu

Erzurum'un İspir İlçesi'nde anaokulu öğretmeni M.A., elini sınıf kapısına sıkıştırdığı iddiasıyla okul müdürü F.S.'den şikayetçi oldu. Neden bu kadar basit bir sebepten dolayı şikayetçi oldu bu da merak konusu Aralarında bir husumet olduğu tahmin ediliyor.İşte haberin detayı bizi takipte kalınız..

08 Mart 2017 - 14:26

Olay dün saat 11.45 sıralarında İspir Anaokulu'nda meydana geldi. Kadın Okul Müdürü 33 yaşındaki F.S. ile aynı okulda görevli kadın öğretmen 29 yaşındali M.A. arasında itfaiye ekiplerinin okulda yapacağı tatbikatla ilgili organizasyon çalışması yapılırken tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi ile iki öğretmen birbirine hakaret etti. İddiaya göre Müdür F.S., bu sırada M.A.'nın sağ elini 'Gökkuşağı' adlı sınıfın kapısına sıkıştırdı. M.A. ders sonrası hastaneye giderek tedavi oldu. Rapor alan M.A., daha sonra Emniyet Amirliği'ne giderek Okul Müdürü F.S.'den şikayetçi oldu.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan Derbest
    8 ay önce
    Bir darp olayı varsa elbetteki şikayetci olacak bulundugu makamın etkisini kullanarak öğretmenlere hükmetmeye çalışan müdürler yok değil
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu
Lüks cipin içinden skandal çıktı, annesi engelli çocuğu ölüme terk etti
Lüks cipin içinden skandal çıktı, annesi engelli çocuğu...