O Ben Nedir?

O Ben Nedir?

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Hemen indir ()
198 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

benler_deri_kanserine_neden_olabilir_h89690

Benler…

Ben insanın huyu ve gelecek hakkında bilgi verebiliyor .

 

Başta olan benler .

 

Başta olan benler insanın yetenek, başkalarına etkilemek yeteneğinin yüksek olması hakkında bilgi verir .

 

Yüzde oluşan benekler.

 

Alında, kaşların arasında, şakak olan ben sahibinin hayatında önemli değişiklikler gençlik yaşlarında olacağını bildiriyor.

 

Burunda, yanakta olan benekler insanın hayatında önemli olayların ergenlik yaşında gerçekleşeceği konusunda diyor.

 

Dudakta ve çenede olan benekler sahibinin hayatının en güzel günleri işte ihtiyarlıkta olacağı konusunda haber verir. Bu benler ayrıca gecikmiş muhabbet yaşayacağı konusunda bilgi verir.

 

Alında olan ben ayrıca bu insanın iyi kariyer kuracağına işarettir.

 

Saçın altında kalan benekler sahibinin amaçlı, sakinliğe meyilli olduğunu bildirir. Omuzda ve bilekte olan benekler sahibinin aşk düşkünü olduğunu bildirir. Aşkı için her şeye hazır olan bu kişiler hayatları boyunca birkaç kez vurulurlar.

 

Baldırına ben olan kişiler seyahat etmeyi severler. İyimser olan bu insanlar eşyalara bağlanmadıkları gibi, insanlara da bağlanamıyorlar. Bel ve karında beni olanlar kötü alışkanlıkların kurbanı oluyor çoğu zaman. İçkiye, uyuşturucuya, rast gele cinsel ortaklara eğilim eden bu kişiler zayıf iradeli olurlar.

 

İç organların yerleştiği yerde etli benekler eşlik edildiğinde dikkatli olmak gerekir. Bu aynı organda gerçek veya potansiyel sorun olduğunu göstermektedir. Sırtta beni olan insanlar böbrek, akciğer ağrılarından ve sık sık muzdarip.

 

Memede ve özel yerlerde beni olanlar akıllı, hatta sinsi oluyorlar. Göğsünde beni olan kadınlar dikkatli anne ve güzel ev hanım olurlar.

 

Özel bölgede bulunan benekler sahibinin seksüel ilişkilere özel önem verdiğini göstermektedir. Fakat bu noktaları aynı kişide genç yaşından sonra meydana gelmişse sonsuz olmasından haber verebilir.

198 kez indirildi
Etiketler: