erkek protez saçthemeforest temaları

Eğitimcilerin Gece Mesaisi

Hakkari’de görev yapan fedakar öğretmen Hamit Kesici Yüksekova ilçesinde ilk ve ortaokul idarecisi. Gündüzleri öğrenciler ile mesai yapan öğretmenler geceleri ise okul boyayarak fedakarlık yapıyor.

Eğitimcilerin Gece Mesaisi
24 Kasım 2019 - 21:18

3 Fedakar Öğretmen
Dize Mahallesinde görev yapan Hamit Kesici, ilk ve ortaokul müdürü Servet Yıldırım ve Müdür yardımcısı Yılmaz Kesici gündüzleri okulda görev yapıyor. Fedakar öğretmenler gündüz çocukların kokudan rahatsız olmasını istemiyorlar. Bunun için de geceleri okulu boyuyorlar. Öğrencilerine sürpriz yapmak isteyen öğretmenler geceleri konferans salonunu boyadılar.


Büyük fedakarlık sergileyen öğretmenler, tüm yorgunluklarına rağmen gece geç saatlere kadar konferans salonunu boyadılar. Bunu ise sadece öğrencilerin mutlu olması için yaptılar. Servet Yıldırım, gecenin geç saatlerine kadar çalıştıklarını söyledi. Öğrencilere sürpriz yapmak istediklerini de sözlerine ekledi. Konferans salonunu aynı zamanda sinema salonuna çevirmek isteyen öğretmenler tüm gece canla başla çalıştı. Yörelerinin imkanını kısıtlı gören öğretmenler, sinema salonlarını kendi emekleri ile var etti. Yıldırım öğrencilerin sinema heyecanına katkılarının olmasını istediklerini söyledi.


Yılmaz bir nebze olsa da öğrencilerin sinema meraklarını gidermek istediklerini söyledi. Meslektaşları ile konu üzerinde anlaşan öğretmenler, gece okula gelerek okulu boyadılar. Gece okula gelerek sırf çocukların mutluluğu için bunu yaptıklarını söylediler. Salonu yenileyerek boyasını yaptılar. Böylece okuldaki öğrenciler sinema gibi bir etkinliğe sahip olmuş oldu. Öğretmenler bu işleri gönüllü olarak yaptılar ve bundan çok mutlu oldular.


Bu haber 550 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort