E- Okul Devamsızlık Kapanma Zamanı

2019- 2020 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sonuna geldiğimiz şu günlerde e- okul devamsızlık ne zaman kapanıyor? Sorusu pek çok kişi tarafından sorulmaya başlandı. 17 Ocak Cuma günü sona erecek ilk yarının yaklaşması ile beraber öğrencilerin karne heyecanı yükseliyor. Milyonlarca öğrenci tarafından e- okul devamsızlık girişi yapılarak notların ve devamsızlığın sorgulanması devam ediyor.

E- Okul Devamsızlık Kapanma Zamanı
16 Ocak 2020 - 08:23 - Güncelleme: 16 Ocak 2020 - 09:09


   2019- 2020 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sonuna geldiğimiz şu günlerde e- okul devamsızlık ne zaman kapanacak 2020? Sorusu pek çok kişi tarafından sorulmaya başlandı. 17 Ocak Cuma günü sona erecek ilk yarının yaklaşması ile beraber öğrencilerin karne heyecanı yükseliyor. Milyonlarca öğrenci tarafından e- okul devamsızlık girişi yapılarak notların ve devamsızlığın sorgulanması devam ediyor.
E- Okul Devamsızlık Girişi Ne Zaman Kapanıyor?
  Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarında eğitim alan yaklaşık 18 milyon öğrenci 17 Ocak tarihinden sonra yarıyıl tatiline girecek. Karne gününün oldukça yaklaştığı şu günlerde e- okul VBS not ve devamsızlık girişinin ne zaman kapanacağı da oldukça merak ediliyor. Öğrenciler tarafından ilgi ile takip edilen bu konu karne heyecanı öncesinde öğrencilerin ilgisini çeken konular arasında yer alıyor.
  Karne gününden hemen önce kapanması beklenen e- okul devamsızlık girişinin 17 Ocak tarihinden birkaç gün öncesinde kapanacağı tahmin ediliyor. Özellikle öğrenciler tarafından araştırmanın devam ettiği süreçte sistemin kapanış tarihi merakla bekleniyor. Sistemin kapanış tarihi öğretmenlerin yazılı sınav sonuçlarının girmesine göre değişiklilik gösteriyor. Öğretmenler tarafından girilen notların gecikmesi e- okul devamsızlık sınırı için de geçiş sıkıntısı oluşturuyor. Bu bakımdan devamsızlık konusunda öğrencilerin dikkatli olması gerekiyor. Sınırda bulunan öğrencilerin sistemin kapanmaması halinde sınırı aşmaları mümkün olabiliyor. Bu bakımdan sitemin kapatılacağı tarih son günlere kadar takip ediliyor.
 
 
 

Bu haber 427 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort