DYK öğretmen başvuruları açıldı, destekleme be yetiştirme kursu öğretmen başvurusu

Öğretmenler tarafından öğrencilere verilen destekleme ve yetiştirme kursları (DYK) için öğretmen başvuruları kılavuzu yayınlandı. DYK kurs açmak isteyen öğretmenler aşağıdaki linkten başvur yapabilir. DYK öğretmen başvuru işlemleri öğretmenlerin kullanımına açıldı. İşte detaylar:

DYK öğretmen başvuruları açıldı, destekleme be yetiştirme kursu öğretmen başvurusu
13 Eylül 2018 - 13:02

Milli Eğitim Bakanlığı internet sitesinde Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından destekleme ve yetiştirme kursları e-kılavuzu yayımladı
 

Milli Eğitim Bakanlığı resmi ve özel örgün eğitim kurumları ile yaygın eğitim kurumlarında öğrenim gören istekli öğrenci ve kursiyerleri destekleme ve yetiştirme amacıyla ilköğretim ve ortaöğretim kurumları ile açık öğretim kurumlarında öğrenim gören öğrenciler ile herhangi bir örgüt öğretimi bitirmiş kişilere yönelik açılacak kursların kılavuzunu yayımladı.

Kılavuz, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi/özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarına devam eden öğrenciler ile kursiyerler için resmi örgün ve yaygın eğitim kurumlarında açılan DYK'larla ilgili iş ve işlemleri kapsamaktadır. 

2018 2019 DKY 1. Dönem:

Öğretmen başvuruları 10-16 Eylül 2018
Öğrenci başvuruları     17-23 Eylül 2018
Kursların başlaması     1 Ekim 2018

Destekleme ve yetiştirme kursu öğretmen başvuru ekranı açıldı. Başvurular 16 Eylül 2018  Pazar günü sona erecek.


Başvuru yapmak için Tıklayınız

 


Bu haber 2729 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum