Dünyada ne kadar p.zevenk varsa laiktir' paylaşımı

Nevşehir Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İskender Çınar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "İlk laik şeytandır. Dünyada ne kadar hırsız, p... varsa laiktir" ifadelerini kullandı.

06 Ocak 2017 - 07:31 - Güncelleme: 06 Ocak 2017 - 10:19

Nevşehir Eğitim-Bir Sen Şube Başkan Yardımcısı ve Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İskender Çınar, Facebook hesabından “İlk laik şeytandır. Dünyada ne kadar hırsız, p... varsa laiktir” ifadelerinin yer aldığı paylaşımlar ortaya çıktı.

''İLK LAİK ŞEYTANDIR''

Cumhuriyet’ten Ozan Çepni’nin haberine göre; laikliğe küfreden müdür ayrıca, 2024’te hilafetin geri geleceğini belirterek “Nasıl dinsizleştirildik” başlığı altında Cumhuriyet’in kuruluş dönemindeki devrimleri hedef aldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’li milletvekillerini ve Cumhuriyet gazetesini de hedef göstermekten çekinmeyen Çınar, Reina katliamının yaşandığı yılbaşı gecesinde “İlk laik Şeytan’dır. Allah var kabul ederim ama koyduğu kanunları kabul etmem demektir laiklik. Kafirliktir laiklik. Dünyada ne kadar hırsız, p... varsa laiktir” ifadelerinin yer aldığı görselleri paylaştı.

“HİLAFET GERİ GELECEK”

Çınar’ın ayrıca hesabından hilafet çağrıları da yapması dikkat çekti. “Nasıl dinsizleştirildik” başlığı altında medreselerin kapatılması, hilafetin kaldırılması, Arapçanın yasaklanması, ezanın Türkçeleştirilmesi ve laiklik ilkesinin anayasaya girdiği yılları paylaşan Çınar, “2024 de hilafet geri gelecek. Diğerlerini söylemeye gerek bile yok” yorumunda bulundu.

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ
 

60 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN
 
SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBU İÇİN TIKLAYINI

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • KARTAL
  11 ay önce
  ULAN ZEVZEK HANGİ ÜNLÜ ALİMMİŞ O SÖZLERİ SÖYLEYEN
 • fikre saygıya
  11 ay önce
  düşünce özgürlüğü laik insana küfretmek değildir .o zaman ben senin anana söveyim düşünce özgürlüğü olsun.alim küfrediyo ne alim ama.
 • osman
  11 ay önce
  Sen o sözlerinde belirttiklerini iyi araştır.Şöyle bir yılları 2000 e kadar değerlendir,ülkenin haline bak ve şeytancılık oyna.Rabbim sizlere haddinizi bildirecektir.Kaçış yok.
 • fikre saygı
  11 ay önce
  Ülkemizin bir başbakanı bir zamanlar başörtüsünden dolayı milletvekili için '' çıkarın bu kadını burdan haddini bildirin'' diye mecliste bağırdığında ne kadar şuçlu ise bu okul müdürüde o kadar suçludur, ateist bir paylaşımda bulunsa dine peygambere küfretse bu kadar gündeme gelmezdi. adam ünlü bir alimin sözünü paylaşmış.. nerde düşünce fikir özgürlüğü...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Flaş gelişme... İnternet kullanım biçimi değişiyor
Flaş gelişme... İnternet kullanım biçimi değişiyor
Yaralı köpeğin röntgen filmindeki görüntü şoke etti
Yaralı köpeğin röntgen filmindeki görüntü şoke etti