Denizli'nin Merkezefendi ilçesine bağlı Şemikler Mahallesinde meydana gelen kazada, Cinkaya Bulvarı üzerinde bulunan kavşakta 59 yaşındaki Hüseyin K.  idaresindeki 20 ACU 547 plakalı otomobil ile 47 yaşındaki Ender B. hakimiyetindeki 20 ABH 046 plakalı minibüs çarpıştı. arpışmanın etkisiyle araçlar kaldırımda bulunan 46 yaşındaki Ömer F.B., hamile olan 34 yaşındaki Kumral Ö. ile bebek arabasında bulunan 10 aylık Amine Azra Bakan’a çarptı. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Olay yerine giden sağlık görevlileri durumu ağır olan bebeği ve hamile olan kadını ile yayayı hızlıca hastaneye kaldırdı.Otomobil içerisinde bulunan 13 yaşındaki Z.Ö. ve 7 yaşındaki Y. G. tedbir amaçlı hastaneye kaldırılırken, araçlardaki 36 yaşındaki H.Ö., 33 yaşındaki G.G. ve O.G. ise ayakta tedavi edildi. 

Hatay İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili  depremde hayatını kaybetti Hatay İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili depremde hayatını kaybetti

Can pazarının yaşandığı olayda sürçüler gözaltına alınırken, minibüsün kullanıcısı Ender B.’nin ise 1.57 promil alkollü olduğu ortaya çıktı.  

Bebeğin doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybettiği öğrenilirken, hastaneye kaldırılan çocukların ise taburcu edildiği belirtildi. Hamile Kumral Ö. ve yaya Ömer F.B.’nin ise tedavilerinin devam ettiği öğrenildi.