İkinci el otomobil piyasasında son durum çok satılan araçlar İkinci el otomobil piyasasında son durum çok satılan araçlar
5 Şubat 2022 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte yapılan atamaları:

ATAMA KARARLARI
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı
Strateji Geliştirme Başkam Muhiddin ŞAHİN, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince görevden alınmıştır.
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Nadide YİĞİTELİ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.
Gençlik ve Spor Bakanlığı
- Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Birdal ÖZTÜRK,
- Kilis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Metin KAPLAN,
3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.
Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Hayrullah Ozan ETİNER atanmıştır.
Helal Akreditasyon Kurumu Genel Sekreterliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mustafa Süleyman BEŞLİ atanmıştır.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığın
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Araştırmaları Merkezi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Selami YAZICI atanmıştır.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında açık bulunan Denetim Hizmetleri Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Süleyman HACICAFEROĞLU atanmıştır.
3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü;

- I. Hukuk Müşaviri Ferit Cumhur DALKILI,

- 2. Bölge Müdürü Şehabeddin GEDİKLİ,

- 3. Bölge Müdürü Selim KOBAY,

görevden alınmış,

- I. Hukuk Müşavirliğine Ercan ATASEVER,

atanmıştır.

4 Şubat 2022

Recep Tayyip ERDOĞAN

CUMHURBAŞKANI