Çevirimvar.com Viyana Üniversitesi Konferansında

Bilindiği üzere konferans tercümesi hizmeti tercüme sektöründe en çok üzerinde durulan tercüme hizmetleri arasındadır.

Çevirimvar.com Viyana Üniversitesi Konferansında
07 Ağustos 2019 - 20:51 - Güncelleme: 04 Kasım 2019 - 22:00

Konferans tercüme hizmeti spontane ve anlık olması sebebiyle, tercümanın herhangi bir yanlışını ya da eksiğini sonradan düzeltilmesi ya da tamamlaması mümkün değildir. Tamamen dinleyici kitlesini bilgilendirme amacıyla yapılan konferanslarda, konferans tercümesini yapacak olan tercüman ince elenip sık dokunmaktadır. Bunun sebebi ise, deneyimi olmayan herhangi bir tercüman hatalı bir tercüme yaptığında sonradan düzeltmek mümkün olmadığı gibi, geri döndürülemez hatalara da sebebiyet verebilmektedir. Çevirimvar.com online çeviri merkezi, her tercüme siparişine aynı özeni göstererek ve yapmış olduğu işlerde de belirli bir başarı yakalayarak, 12 Temmuz 2019 tarihinde Viyana Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Tercüme ve Terminoloji adlı konferansa tek Türk tercüme platformu olarak katıldı.

Müşteriler İçin Referans Çok Önemli

Günümüzde herhangi bir merkezle iş yapmadan önce internetten yapılan araştırmalar yetersiz kalıp güçlü referanslar gerekmektedir. Öyle ki, şirketiniz için, eğitiminiz için, kariyeriniz için tercüme ihtiyacınız olduğunda farklı tercüme büroları araştırması yapmak size yeterli bilgiyi vermeyecektir. Bunun sebebi ise her tercüme platformu kendi alanında en iyi olduğunu iddia etmektedir. Fakat yapılan gerçek işler ve edinilen bilgiler her daim güçlü somut referanslar olarak tercüme merkezlerine yardım etmektedir. Örneğin, Çevirimvar.com online çeviri bürosunun 12 Temmuz 2019 tarihinde Viyana’da gerçekleştirilen uluslararası konferansta tek Türk tercüme bürosu olarak katılması birçok müşteri için çok önemli bir referans niteliğindedir. Siz de sonradan hem maddi hem manevi ciddi kayıplara uğramadan mutlaka araştırma yapmalı ve referanslara bakmalısınız.

Türkiye’nin Tercüme Bürosu

Uluslararası platformlarda da Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil eden Çevirimvar.com online tercüme bürosu ayrıca farklı alanlarda ISO Kalite Belgelerine de sahip olarak hem yurt için hem de yurt dışında müşterilerine sunacağı kaliteli ve profesyonel tercüme hizmetinin önceden teminatını vermektedir. Üstelik akademik, teknik, medikal, tıbbi ve hukuki tercüme alanları başta olmak üzere tüm alanlarda ve dil çiftlerinde tercüme hizmeti sunan Çevirimvar.com, 7 gün 24 saat bir tık kadar uzağınızda.

Bu haber 796 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort