Çekin Elinizi Aileden!

Anne ailenin temeli, aile ise toplumun temelidir. Aynı zamanda anne ailenin ruhu, aile de toplumun ruhudur. Annesiz ailenin ruhu olmayacağı gibi ailesiz toplumunda ruhu olmaz.

Çekin Elinizi Aileden!
12 Temmuz 2019 - 21:29

Ulaşılması gereken medeniyet projesi olarak AB hedef seçildiği ve AB anayasası imzalandığından beri birçok yanlış uygulamalar yapılmaktadır. İstanbul sözleşmesinin kabul edilmesi, 6251 sayılı kanun bu meş'um sözleşmenin yürürlüğe konması, buna bağlı olarak 6284 sayılı yasanın yürürlüğe girmesi bu yanlışlıklar zincirinin parçalarıdır. Bahsi geçen kanunlara dayanarak uygulamaya konulan toplumsal cinsiyet eşitliği ise ailenin ve toplumun ruhunu yok eden en büyük ve en zararlı uygulamadır.
Ailesiz toplum dümensiz gemi gibidir. Toplumsal cinsiyet eşitliği çalışmaları milletimizin ahlakının temeline konulan dinamittir. Ahlâkı ve ailesi yok edilen bir milletin başka toplumların kölesi olmaya açık hale geleceği kesindir.
Bu yüzden başta İstanbul sözleşmesi olmak üzere sözde aileyi koruma adına çıkan ama aileleri bütünleştirmek birleştirmekten daha çok parçalayan AB eksenli kanunlar değiştirilmelidir. Bu konuda akıl hocalığı yapan kurum ve kuruluşlar da kendilerine çeki düzen vermeli 'Biz ne yaptık ne yapıyoruz ' diyerek kendilerini bir öz eleştiriye tabi tutmalıdır.
 
 
Hamdi SÜRÜCÜ
Genel Başkan
 

Bu haber 858 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort