Çay Yapmayan Karısına Bakın Ne Yaptı

Eskişehir'de aralarında şiddetli geçimsizlik olan eşini, çay yapmadığı için öldüren cani kocanın, yargılanmasına başlandı. Cani koca mahkemede, "Olay günü çay yapmasını söyledim. 'Hayır yapmam' diyerek bağırdı. Sonrasını hatırlamıyorum." dedi.haberimizin detayı için bizi takipte kalınız..

Çay Yapmayan Karısına Bakın Ne Yaptı
03 Ekim 2018 - 09:15

Eskişehir'de aralarında şiddetli geçimsizlik olan eşini, çay yapmadığı için öldüren cani kocanın, yargılanmasına başlandı. Cani koca mahkemede, "Olay günü çay yapmasını söyledim. 'Hayır yapmam' diyerek bağırdı. Sonrasını hatırlamıyorum." dedi.

 

 

Eskişehir'de, aralarında şiddetli geçimsizlik olan eşini, olay günü 'çay yap' teklifini kabul etmediği için 49 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığın yargılanmasına başlandı.

"BANA KÜFÜR ETTİ VE 'SENİ ALDATTIM' DEDİ, SONRASINI HATIRLAMIYORUM"

Eskişehir 3.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın ilk duruşmasına tutulu sanık S. D.(36), oğlu O.D., avukatlar ve yakınları katıldı. Mahkeme Başkanının 'Karını neden öldürdün?' sorusuna cevap veren tutuklu sanık S.D., "Psikolojik rahatsızlığım var. Bana küfür etti ve 'seni aldattım' dedi. Bunları benim yüzüme karşı söylüyordu. Olay günü çay yapmasını söyledim. 'Hayır yapmam' diyerek bağırdı. Sonrasını hatırlamıyorum. Olayı nasıl gerçekleştirdim yemin ederim bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

 

 

"ANNEM 'SEN CİNLİSİN, PERİLİSİN' ŞEKLİNDE SÖZLER SÖYLÜYORDU"

Cinayet sırasında evde olan çocukları O.D. ise olay anını anlattı. Babasından şikayetçi olmadığını söyleyen O.D., "Birlikte yaşıyorduk. Hep kavga ederlerdi. Annem 'sen cinlisin, perilisin' şeklinde sözler söylüyordu.

 

 

Babam anneme 'çay yap' dedi, yapmayınca babam da kendine hakim olamadı ve annemi öldürdü" diye konuştu. Mahkeme heyeti tutuklu sanık S.D.'nin mevcut halinin devamına karar verirken, dosyadaki eksiklerin giderilmesi için duruşmayı 2 Kasım tarihine erteledi.

 

 

Bu haber 668 defa okunmuştur.

Şişli Eskort