Bütün okullara güzel haber

Bütün okullara güzel haber. Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu okullarla ilgili önemli bir uygulamayı gündeme getirdi ve bütün okulları kapsayan proje kapsamında tüm okulların bahçelerinin yeşillendirileceğini belirtti. Eroğlu, "Bütün okul bahçeleri, mezarlıklar, yol kenarları, kışlalar her tarafı ağaçlandıracağız. Özellikle hedefimiz etrafı dağ ortası bağ, ama etrafını da yeşillendireceğiz'' dedi.

06 Ağustos 2017 - 01:31 - Güncelleme: 06 Ağustos 2017 - 12:46

Eroğlu şunları söyledi:
"Bütün okul bahçeleri, mezarlıklar, yol kenarları, kışlalar her tarafı ağaçlandıracağız. Özellikle hedefimiz etrafı dağ ortası bağ, ama etrafını da yeşillendireceğiz. Kentte 88 milyon lira maliyette 12 tesisin açılışını yaptık. Aslında burada yıllardır beklenen barajların temelini atıyoruz. Eskiden bir göletin temeli için bir başbakan 5 tane bakan gelirdi. Edirne'de küçücük bir tesis için bir başbakan 5 bakan, civardaki bütün valiler, kaymakamlar toplanırdı. Küçücük gölet onu da bitirememişler, ben bitirdim. Açılışına bile gitmedik toplu açılış yaptık."

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ


SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN


 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakkı Ünal
    4 ay önce
    Hertaraf orman zaten buna niye ihtiyaç duydunuz sayın bakanım ben sizin gibi düşünmüyorum orman insan için bardır yaşam alanlarımızı daraltmayınız en büyük proplem trafik yoğunluğu dur.bunun icin altarnatif yollar açılmalı.büyük gokdelenler dikilip gecekondular birleştirilmeli yanına otapark ormalı orman icin ayrilan kısımlar ağaçlandırilmalıdır....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tekirdağ'da Atatürk fotoğrafını yırtan öğretmene soruşturma
Tekirdağ'da Atatürk fotoğrafını yırtan öğretmene soruşturma
Genç öğretmene çalıştığı okulda namaz yasağı koyuldu
Genç öğretmene çalıştığı okulda namaz yasağı koyuldu