Bülent Ersoy'a Benzemek İçin 10 Kez Ameliyat Oldu

Bülent Ersoy’a benzemek için 10 defa ameliyat oldu... İzmir'de bulunan mekanlarda sahne alan 40 yaşındaki şarkıcı Suat Su, hayranı olduğu Bülent Ersoy'a benzemek için 5 senede tam 10 kez bıçak altına yattı. Son halini görenler gözlerine inanamadı....

Bülent Ersoy'a Benzemek İçin 10 Kez Ameliyat Oldu

Bülent Ersoy’a benzemek için 10 defa ameliyat oldu... İzmir'de bulunan mekanlarda sahne alan 40 yaşındaki şarkıcı Suat Su, hayranı olduğu Bülent Ersoy'a benzemek için 5 senede tam 10 kez bıçak altına yattı. Son halini görenler gözlerine inanamadı....

Bülent Ersoy'a Benzemek İçin 10 Kez Ameliyat Oldu
16 Eylül 2018 - 15:01

İzmir’de bulunan mekanlarda sahne alan Suat Su isimli şarkıcı Bülent Ersoy’a olan hayranlığı için 10 defa ameliyat masasına yattı.

 

 

 

Ersoy’un kıyafetlerinin neredeyse aynısını diktiren Su, Bülent Ersoy’la ortak arkadaşları sayesinde iki sene önce tanışmış.

 

 

 

BÜLENT ERSOY BU DURUMDAN HOŞNUT OLMADI

2 yıl önce Suat Su ile tanışan Bülent Ersoy, benzerlikten rahatsız olduğu ve bu yüzden bir daha kendisiyle görüşmediği iddia edildi.

 

 

SUAT SU KİMDİR? İŞTE EKŞİ SÖZLÜK'E GÖRE SUAT SU....

herşey çok önceden başlamış ve tüm türkiyede yaşayanlar olarak zihinlerimize, içimize bilinçli şekilde planlı bir *.rar dosyası olarak yerleştirilmiş olsada, bu birbirimize saygısızlık, ayrımcılık programının install dosyası birileri tarafından rte nin tc ye başbakan yapılması ile açılmıştır.
şu an program yüklenmekte olup, yükleme tamamlandıktan sonra auto start ile türkiye nin yeni hali ortaya çıkacaktır.

 

 giriş :
suat su yu tanıyalım; izmir'de küçük bir tatil kasabası olan özdere'de (bkz: özdere) sahildeki küçük bir gazinoda her çarşamba, cuma ve cumartesi günleri program yapan travesti şarkıcı.

şahsı tanımam, akşam yürüyüşlerinde kenardan kendisini ve kendisini dinlemeye gelen halkı haspelkader gözlemleme fırsatım oldu. ben 2 yıldır aynı yerde sahne aldığına şahidim ama daha eski olabilir.

yıllardır, 70 yaşlarında teyzeler, amcalar, orta yaşlılar, gençler ve hatta çocuklardan oluşan büyük bir hayran kitlesi, haftanın 3 günü burayı tıka basa doldurup after beach party yapıyorlar akşam 8 den sonra.
travesti kardeşimiz özdere'mizi coşturuyor, adeta ege ve akdeniz'in eğlence merkezi haline dönüşümüne liderlik ediyor.

 

 


sorun yok.
travesti olması hiç sorun değil, bireysel tercihlere saygım ve desteğim sonsuzdur.

gelişme:

sorun bizim herzaman ki iki yüzlülüğümüzdür.
suat su'yu değil bu insanları seyrederken, ne kadar eğlendiklerini ve şarkıcı kardeşimizi ne kadar sahiplendiklerini görürken aslında mutlu oluyorum. 
bu insanları tercihleri ile kabul etmemiz ve onlara toplumun her alanında, sadece normal bir insan gibi, bu değer ve saygıyla yer açmamız gerekmez mi?

 

 gündelik hayattan iki diyalog aktarayım örnek olarak;

- bey bizim alt komşu nezahatin oğlan varya, metin..dönme olmuş diyorlar..
- hadi ya..vah vah, yazık yazık..zaten ar damarı çatladı bu milletin..dinden çıktılar, ahlak seviyesi sıfır. batacak bu toplum ahlak çöküntüsünden..
- akşam suat su yu dinlemeye gidiyoruz değil mi? bak sakın unutma
- yok yok, en önden yer ayırttım ben. süper çocuk, çok iyi eğlendiriyor..
- akşam namazından sonra çıkarız..

 

 - lan ziya, bizim mahalle maçlarında sürekli kaleye geçen metin var ya. hah o ılımış iyice, kaleci metin artık top metin olmuş, ibnetor.
- vay amq. demek ibne olmuş ha. bak buralarda görürsen sokmuyoruz o topu mahalleye, hatta bi güzel dövelim nonoşu ders olsun..amq ibnesi, mahallenin yüz karası..
aynı gece, tarlabaşı civarı ekiplerin çevirdiği araçta bu iki arkadaş ve araçta iki travesti;
- beyler hayırdır travesti arkadaşlarla aleme mi?
- travesti mi? abi vallahi bilmiyorduk..yoksa hiç alır mıydık arabaya..bize ters ve ayrıca mide bulandırıcı..

 

 bu bir yandan başkalarını aşağılarken diğer yandan el üstünde tutma ikiyüzlülüğü kabul edelim hepimizin içinde var ve bir yerlerde, bazı zamanlarda zonk diye dışarı vuruyoruz.
potansiyel bölücü, parçalayıcı, bencil insanlarız.
sonra da biririmizi bölücülükle, gericilikle vs suçlayıp en ağır küfürleri ediyoruz.
 


sonuç :

huzur içinde, bireysel düşünce ve yaşama özgürlüklerimize hepberaber sahip çıkıp, mutlulukla ve aşkla yaşamak varken, şimdi hır kavga gürültü ölümler arasında kan ve küfür gölünde boğuluyoruz.

bence hak etmiyoruz.


Bu haber 2559 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eğitimde FETÖ Kadrolaşması Uyarısı
Eğitimde FETÖ Kadrolaşması Uyarısı
Deneyap Türkiye genelinde yayılıyor
Deneyap Türkiye genelinde yayılıyor