Buğra Kavuncu'ya Saldırı Sonrası Açıklama: Kaftancıoğlu: Saldırtan Anlayıştan Hesap Soracağız, İmamoğlu: Yargı Önüne Çıkarılsın

İYİP İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'ya Canlı Yayına çıkmak için gittiği Halk TV çıkışında yanına yaklaşan bir şahıs tarafından yumruklu saldırı yapılmış, boynundan algığı yumruk darbesi sonrası Kavuncu yere yığılmış ve saldırgan olay yerinden kaçmıştı. Kavuncu'ya yapılan saldırı sonrası İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl başkanı Kaftancıoğlu açıklama yaptı.

Buğra Kavuncu'ya Saldırı Sonrası Açıklama: Kaftancıoğlu: Saldırtan Anlayıştan Hesap Soracağız, İmamoğlu: Yargı Önüne Çıkarılsın
21 Ağustos 2021 - 10:26
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu davet edildiği bir yayına katılmak için gittiği Halk TV stüdyolarından ayrıldığı sırada kimliği belirsiz bir kişinin yumrukla saldırısına uğrarken, CHP'den açıklama geldi.
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'dan saldırıya tepki geldi 
"İyi Parti İstanbul İl Başkanı, çok kıymetli mevkidaşım Buğra Kavuncu’ya yapılan saldırı da öncesinde yapılmış diğer saldırılar gibi kabul edilemez. Saldıranlardan ziyade saldırtan anlayıştan hesap soracağız! Sevgili Başkanım geçmiş değil gelecek olsun"
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 
"İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya yönelik yapılan saldırıyı kınıyorum. Sorumlular bir an önce yakalanmalı ve yargı önüne çıkarılmalıdır" ifadesini kullandı. 
Bu haber 179 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum