Bu okulda ÖABT Sınavına girecek öğretmenlerin sınavı tehlikede

İstanbul Sarıyer Ayazağa İlkokulu'nda sınava girecek öğretmenler gördükleri manzara karşısında çoke oldu. Cumartesi günü Coğrafya Öğretmenliği Alan Sınavı yapılacak olan okulda sınava çok az bir süre kalmasına karşın tadilat yapıldığı bildirildi.

17 Ağustos 2016 - 12:15

Özel haber- İstanbul Sarıyer Ayazağa İlkokulu'nda sınava girecek öğretmenler gördükleri manzara karşısında şoke oldu. Cumartesi günü Coğrafya Öğretmenliği Alan Sınavı yapılacak olan okulda sınava çok az bir süre kalmasına karşın tadilat yapıldığı bildirildi.
Sınav yerine giden öğretmenlerin sitemize gönderdiği görüntülerden okulda yapılan tadilatın devam ettiği ve okulun tadilatının sınava yetişmesinin çok zor olduğu görülüyor.

60 BİN ĞRETMEN ATAMASI FACEBOOK GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Sınav yerini görmek için giden öğretmenlerin tadilat nedeni ile okulu gezemedikleri, en vahim olanın ise müdürün durumdan haberinin olmadığı yönünde bilgi aldıkları iddia edildi.
Sitemize gelen mesaj şöyle;
''Hocam merhaba bir haber bilgisi var sınav yapılacak okulla ilgili yardmci olablir misiniz haber yaplma konusunda
Olay şu bizim snava girecegimiz Ayazağa ilkokuluna bakmaya gidenler okulda ağır tadilat oldugunu ve sınav olacak durumda olmadığını gormus durumdalar. Ustelik mudurun haberi bile yokmus. Snav cumartesi nolur yardmci olun resmler filan var hocam dilerseniz ataym.

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul Sarıyer Ayazağa İlkokulu. Coğrafya öğretmenliği alan sınavı olacak cumartesi günü. Sınav yerine bakmaya giden arkadaslar bu manzarayla karşılaşmış durumdalar hocam. Teskkur ediyoruz. Eger haber olursa bilgi olarak paylaşın arkadaslara duyurayim hocam cok seviniriz kolay gelsin.
Tamam hocam arkadaslardan giden olursa yeni resimler ve bilgiler istiyorum. Ustelik benim ikametgah adresim esenlerde sariyer gibi ters bir yere sınav yeri verilmis durumda. 3 vasıta değiştirerek gitme durumundayım. Bunun için sınav günü zorlanacagim. Bu konuyla ilglide yapilabilir haber. Röportaj filan durumunda yardımcı olabilirim''

Sitemiz tarafından Ayazağa İlkokulu ile telefon görüşmesi yapılmış, okul idaresi sınav haberinin kendilerine yeni bildirildiği, çalışmaların hızlandırılarak sınav gününe okulun hazırlanacağı haberi alınmıştır.

Sınava girecek öğretmenlerimizin de gerek okul idaresi ve gerekse İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçerek durumun ciddiyetini ve sınav saatinde okulun her anlamda hazır olmasını talep etmeleri yararlarına olacaktır.

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MEB’den Öğretmenlere İkinci Atama Müjdesi!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Küçük çocuk öğretmeninden korktuğu için okula gitmiyor
Küçük çocuk öğretmeninden korktuğu için okula gitmiyor
FETÖ'den aranan öğretmenin Japonya'ya kaçtığı belirlendi
FETÖ'den aranan öğretmenin Japonya'ya kaçtığı belirlendi