Bu Kez De Bir Öğretmen Doğum Yapan Eşini Hastanede Bıçakladı!

Türkiye'yi sarsan Emine Bulut cinayeti gündemin ilk sıralarında yer alırken, başka bir kadına şiddet olayı da Gaziantep'te meydana geldi.

Bu Kez De Bir Öğretmen Doğum Yapan Eşini Hastanede Bıçakladı!
24 Ağustos 2019 - 11:32

Kadına şiddetin bir türlü önüne geçilemiyor. Türkiye'de Emine Bulut cinayeti konuşulurken, başka bir olay da Gaziantep'te vicdanları yaraladı. Yeni doğum yaptığı öğrenilen 28 yaşındaki Güldane Y., hastanede yattığı günlerde boşanma aşamasında olduğu belirtilen eşi tarafından dövülerek vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklandı.

Dün gece Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Bina'da meydana gelen olayda, Matematik öğretmeni olduğu öğrenilen 35 yaşındaki Ahmet Y., 8 yıl önce evlendiği Güldane Y., ile boşanma aşamasına geldi. 3. çocuğuna hamile kalan genç kadın, 6 ay önce öğretmen eşi kendisine şiddet uyguladığı için evden ayrılarak babasının evine döndü. Güldane Y., 3 ay önce Matematik öğretmeni Ahmet Y.'den boşanmak için dava açtı.

Ancak genç kadının doğumun ardından hastanede yattığı sırada kocasının şiddetine maruz kaldı. Gece saatlerinde hastaneye gelen Ahmet Y., eşine eve dönmesi konusunda ısrar etti. Güldane Y. ise eşinin ikna çabalarını kabul etmeyerek hastaneden ayrılmasını istedi. Bu cevap üzerine öfkelenen Ahmet T., üzerinde taşıdığı bıçakla eşini başından, yüzünden ve kolundan yaraladıktan sonra dövmeye başladı. Genç kadının yanında refakatçi olarak bulunan ablası Seda G.'nin araya girerek yardım istemesi üzerine odaya gelen hastane güvenliği şahsı etkisiz hale getirdi. Polis haber verilmesi üzerine Ahmet Y., gözaltına alındı.


Genç Kadın Yoğun Bakımda

Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan ve dişleri kırılan Güldane Y., hastanenin yoğun bakım servisine kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayın ardından gözaltına alınan Matematik öğretmeni Ahmet Y.'nin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Bu haber 3083 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort