Belediyeden Öğretmen Alım İlanı

Öğretmen alımı ile ilgili iş ilanları arasında KPSS'siz öğretmen alım ilanları büyük ilgi görüyor.

Belediyeden Öğretmen Alım İlanı
07 Ağustos 2019 - 16:00 - Güncelleme: 07 Ağustos 2019 - 16:04

Öğretmen alımı ilanları kapsamında çeşitli branşlarda KPSS’siz personel alımı ilanı yayınlayan Bornova Belediyesi tarafından KPSS şartsız Biyoloji öğretmeni istihdam edileceği duyuruldu. Üniversitelerin 4 yıl süreli ilgili lisans bölümünden mezun olması şartı aranan Biyoloji öğretmenliği ilanına başvurabilmek için erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmalarının tercih sebebi olacağı belirtildi.

16 Ağustos 2019 tarihi mesai bitimine kadar Biyoloji öğretmeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte fotoğraflı ve detaylı özgeçmişlerini Bornova Belediyesi Personel A.Ş. adresine başvuruda bulunabilecekleri kaydedildi.

Öğretmen haber kapsamında yayınladığımız iş ilanına göre, 19 Ağustos 2019 tarihinde saat 10:00'da yapılacak görüşme ve mülakatlar yine aynı adreste gerçekleştirilecek. Çalışma süresi haftalık 30 saati geçmemek üzere ihtiyaca göre işveren tarafından belirlenecek saat ve sürelerde görev yapacak olan Biyoloji öğretmeni için yayınlanan ilan şu şekilde:


Bu haber 2119 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum