Bebek arabaları en son elektrikli araç

eStroller yeni çıkmış bir konsept araç değil, bu yıl ebeveynlere (ve bebeklere) gelen gerçek bir ürün.

04 Ocak 2020 - 13:45 - Güncelleme: 04 Ocak 2020 - 14:04

eStroller yeni çıkmış bir konsept araç değil, bu yıl ebeveynlere (ve bebeklere) gelen gerçek bir ürün.

Otomotiv ve elektronik parça tedarikçisi Bosch bir elektrikli tahrik sistemi geliştirdi (batarya ile birlikte) , elektrik motorları, sensörler ve uygulama bağlantısı) - evet, bebeklerin oturduğu dört tekerlekli taşıyıcılar ve ebeveynler iter.

Arka akstaki pil ve iki motor, puseti bir tepeye itmeye yardımcı olur. veya herhangi bir yere itmeyi kolaylaştırır. Yokuş aşağı mı gidiyorsunuz? Motorlar frenlemeye yardımcı olur ve bebek arabası serbest bırakılırsa, park frenleri devam eder - vay. Puset üzerindeki sensörler, daha iyi bir sürüş sağlamak için hızlanma, hız ve yol türünü ölçer.

E-puset aynı zamanda "akıllı" dır ve ne kadar güç kaldığını söyleyen bir uygulamaya Bluetooth bağlantısı vardır. Uygulama ayrıca, birisi bebek arabasını itmeye çalışırsa bir alarm ayarlamanızı sağlar. Bebek arabası bir bip sesi çıkaracak bir hoparlöre sahiptir ve park freni devreye girer.

E-bebek uyarısı.


Pil, ebeveynlerin ve bakıcıların bebek arabasını nasıl kullandıklarına ve ne kadar elektrik kullandıklarına bağlı olarak 9 mil dayanır yardım. Bosch elektrikli el aletlerinde kullanılanlarla aynıdır, bu yüzden bunları gerektiği gibi değiştirebilirsiniz - ne kadar kullanışlı! Bebek arabası pilini şarj etmek yaklaşık iki saat sürer. Ek bonus: Ebeveynler, akıllı telefonları bebek arabası sisteminin USB bağlantı noktasında şarj edebilir. Daha fazla kolaylık!

Bataryanız biterse, e-bebek arabası sadece kendi başınıza itmeniz gereken normal bir bebek arabası olur.

AYRICA BAKIN: Çocuklar sıcak arabalarda bırakıldığında ileri teknoloji alarmları söner

Pazartesi günü açıklanan eStroller sistemi İsveçli şirket Emmaljunga'da mevcut olacak Bu yıl Avrupa'da bebek arabası ve sonunda daha fazla bebek arabası tedarikçisine sunulacak.

Bu günlerde bebek gibi hayat çok bağlı.


Yaklaşık 1.450 $ 'dan başlıyor.

kaynak: https://mashable.com/article/estroller-electric-vehicles-baby-bosch/

Bu haber 821 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum