Bayram trafiği İstanbul'da bitti İzmit'te başladı

9 günlük resmi tatilin başlangıç günü Cuma olmasına rağmen Pazar günü bile trafik otoyolları adeta felç durumuna getirdi.

03 Temmuz 2016 - 04:33

9 günlük resmi tatilin başlangıç günü Cuma olmasına rağmen Pazar günü bile trafik otoyolları adeta felç durumuna getirdi. İstanbul'dan Anadolu yollarına doğru harekete eden tatilciler özellikle Sultanbeyli'den itibaren yoğunlaşmaya, İzmit girişinde ise tamamen durmaya varan trafik ile kaşılaştılar. Bolu'ya kadar bir yoğunluk yaşayan tatilciler bazı noktalarda kontak kapatarak dakikalarca bekledi. 

Araçlarını yol kenarındaki tesislere park eden tır ve kamyon şoförleri trafik yoğunluğunun azalmasını beklemeye başladı.

SEYYAR SATICILARIN YÜZÜ GÜLDÜ

Binlerce vatandaşın trafikte adeta sıkışıp kaldığı noktalarda seyyar satıcılar su ve bazı yiyecekler ile şarj aletleri satarak bayram trafiğini fırsata çevirdi.

TEM Otoyolu'nun Kocali il sınırlarından itibaren 5 kilometrelik aralıklarla polis araçları ile trafiği denetleyen Kocaeli Emniyet Müdürlüğü polisleri ise vatanadşlara yardımcı olmaya çalışıyor.

Bayram trafiğini bu gece geç saatlere kadar devam etmesi ve Pazartesi akşamından itibaren yeniden yoğunlaşması bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atama bekleyen öğretmen sayısı ne kadar ?
Atama bekleyen öğretmen sayısı ne kadar ?
Başkan'dan öğretmenlere konut haberi geldi
Başkan'dan öğretmenlere konut haberi geldi