Başörtülü Öğretmenden Lüks Cipte Çekilen "Çünkü çaldılar" Videosu

Adana'da yaşadığı belirtilen AKP'li bir kadın öğretmenin lüks cipinde çektiği ve sosyal medyada paylaştığı video olay oldu.

13 Mayıs 2019 - 15:44 - Güncelleme: 13 Mayıs 2019 - 15:52

Sosyal medyada paylaşılan bir video dikkat çekti. Çünkü Adana'da yaşadığı öğrenilen Nazlı ismindeki bir kadın öğretmenin lüks aracı içerisinden kaydettiği videoda söyledikleri bir anda sosyal medya sitelerinde yayıldı. Videoda "Merhabalar, merhabalar. Biliyorsunuz son günlerde şöyle bir soru var. Neden? Çünkü çaldılar, yakalandılar. Şimdi hesaplaşma zamanı. Yıldırımlar çakacak, ne zaman? 23 Haziran’da bekleyin." şeklinde sözler sarf eden başörtülü öğretmenin bu videosu bir anda sosyal medyada yayıldı.

İstanbul seçimlerinin yenilenmesi kararının ardından Binali Yıldırım tarafından kullanılan “çaldılar” ifadesi sosyal medya sitelerinde AKP destekçileri tarafından açılan hashtag ile TT oldu. Bu #çünküçaldılar hashtag üzerinden çok sayıda paylaşım yapıldı. Bunlar arasında en dikkat çeken paylaşımlardan biri de, bir başörtülü öğretmenin lüks cipin içinde kaydettiği video görüntüleri oldu. Kısa süre içerisinde sosyal medyada en çok konuşulan paylaşımlardan biri haline gelen bu videoda AKP destekçisi başörtülü kadın öğretmenin "Çünkü çaldılar" sloganını tekrarladığı görüntülere çok sayıda tepki geldi.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • HAYDAR DÜMEN
  1 hafta önce
  A M INA SOKTUMUN
 • Kara Murat
  1 hafta önce
  öğretmen maaşıyla o araba alınmaz, mesai yapmıştır.
 • Yusuf Demir
  4 ay önce
  Seçim bitmeden 3 bin oyla kazandık diye zafer ilan edip, İstanbul'u bir anda afişlerle donatanlara bu sefer meydan verilmedi. CHP, bu sefer çaldırmadığı için kazandı.
 • ayse kaya
  8 ay önce
  sadece ogretmen maaşı ile o cipi nasil aldin hocam milet borc bataginda demeki sende caldin