Bakan Selçuk'tan öğretmenleri mutlu edecek bir uygulama daha

Eğitim kökenli olması nedeni ile öğretmenler tarafından  mutlulukla karşılanan bakanlık görevi sonrasında medyada yer alan açıklamaları ile öğretmenlerin takdirini kazanmayı başaran yeni Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, kendisine gönderilen çiçekleri "alacağımız bütün kararlarda öğretmenlerin görüş ve katkılarını önemsiyorum" notuyla okullara gönderiyor

19 Temmuz 2018 - 00:23

Eğitim kökenli olması nedeni ile öğretmenler tarafından  mutlulukla karşılanan bakanlık görevi sonrasında medyada yer alan açıklamaları ile öğretmenlerin takdirini kazanmayı başaran yeni Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, kendisine gönderilen çiçekleri "alacağımız bütün kararlarda öğretmenlerin görüş ve katkılarını önemsiyorum" notuyla okullara gönderiyor.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, göreve başlaması dolayısıyla kendisine gönderilen tebrik çiçeklerini, "alacağımız bütün kararlarda öğretmenlerin görüş ve katkılarını önemsiyorum" notuyla okullara gönderiyor.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, göreve başlaması dolayısıyla kendisine gönderilen tebrik çiçeklerini okullara gönderiyor. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Bakan Selçuk, Milli Eğitim Bakanlığına atanması dolayısıyla kendisine gönderilen tebrik çiçeklerini Ankara'daki çeşitli okullara iletiyor.

Bakan Selçuk'un, gönderdiği çiçeklerin yanında öğretmenler için "Değerli meslektaşlarım, Bakanlığımızca atılacak her türlü adımda, alacağımız bütün kararlarda sizlerin görüş ve katkılarını önemsediğimi belirtir, fedakarca yürüttüğünüz öğretmenlik mesleğindeki çalışmalarınızda başarılar dilerim." notu yer alıyor.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Okan
  2 ay önce
  Bütün hepsi hikaye masal birazda sen oyaları.
 • Ali al
  2 ay önce
  Öğretmenlerin ne kadar maaş aldığına dikkat edip iyileştirme yönünde çalışmaları çok önemli.
 • istiyoruz.
  2 ay önce
  mülakatlarda hakları ellerinden alınan öğretmen adayları ne olacak.ek atama istiyouz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Devlet Tarafından Hibe Verilen Krediler
Devlet Tarafından Hibe Verilen Krediler
Suriye'den Çok Kötü Haber... Türkiye Şokta....
Suriye'den Çok Kötü Haber... Türkiye Şokta....