erkek protez saçthemeforest temaları

Bakan Selçuk'tan "Karadeniz Gençlik Kampı" Paylaşımı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan “Liseliler çok okuyor, çok geziyor” etkinliği kapsamında düzenlenen Gençlik Kampı'nı ziyaret eden Bakan Selçuk, öğrencilerle bir araya geldi.

Bakan Selçuk'tan "Karadeniz Gençlik Kampı" Paylaşımı
20 Ağustos 2019 - 12:24

MEB, 100 Öğrenciyi ÜcretsizGençlik Kampına Gönderecek” başlıklı ve 23 Temmuz 2019 tarihli haberimizde aktardığımız üzere, 10 kişilik kitap okuma kulübü kurarak 2 kitabı arkadaşı ile birlikte okuyan ve yorumlayan ve de bunun videosunu paylaşan öğrenciler arasında kurayla belirlenecek 100 öğrenci ücretsiz gençlik kampına götürülecekti.

Bu kapsamda kura ile belirlenen öğrencilerin katıldığı ücretsiz Gençlik Kampı, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u konuk etti. Kampı ziyaret ederek öğrencilerle görüşen Bakan Selçuk, yaptığı ziyaretini Twitter hesabından paylaştı. Gençlere kitap okumalarını ve onları tatile göndereceklerini dediğini hatırlatan Selçuk, kura ile belirlenen öğrencilerin şu anda Karadeniz Gençlik Kampı'nda tatilde olduklarını aktardı.

Katılım gösteren öğrencilerin tamamını kampların ve onların programları müsait oldukça göndereceklerini belirten Selçuk, öğrencilerle birlikte ata binerek gerçekleştirdiği gezintinin anlarını bir fotoğrafla paylaştı.


Bu haber 826 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort