Bakan Selçuk Aksaray'da Öğretmenler İle Bir Araya Geldi

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, “Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları” programına Aksaray’da devam etti.

Bakan Selçuk Aksaray'da Öğretmenler İle Bir Araya Geldi
28 Haziran 2019 - 14:20

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları” programı kapsamında Aksaray’da öğretmenler, eğitime katkıda bulunanlar, iş insanları ve hayırseverler ile bir araya geldi.

Meslektaşları ile buluşan Bakan Selçuk, kentteki hayırseverler, sivil toplum kuruluşları yöneticileri ve işadamları ile de görüşmelerde bulundu. Eğitime katkı sunan iş insanlarına plaket takdim eden Bakan Selçuk, ardından Aksaray Valisi Ali Mantı ile görüştü. Şeref defterini imzaladıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Selçuk, eğitim-öğretim faaliyetleri kapsamında değerlendirmeler yapmak için Aksaray'ı ziyaret ettiğini söyledi.

Kentin eğitim konusundaki yetkilileri, sivil toplum kuruluşları, işadamları ve yöneticiler ile istişareler yaptığını belirten Selçuk, ayrıca öğretmenler ile bir araya gelip onlarla sohbet etme imkânı bulduğunu söyledi. Her ziyaret ettikleri yerde o kentin sorunlarını yerinde görme fırsatını bulduklarını dile getiren Selçuk, bunun ise sorunları daha hızlı ve verimli bir şekilde çözme imkânı sağladığını vurguladı.

Öte yandan, Aksaray Belediyesi'ni de ziyaret eden Ziya Selçuk, ardından Aksaray Üniversitesi Konferans Salonu’nda öğretmenler ile bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada meslektaşları ile buluşmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Selçuk, öğretmenlerle mesleki tecrübelerini ve eğitim planlamalarını paylaştığını ifade etti.

Kaynak: Milli Eğitim Bakanlığı

Bu haber 728 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort